
Aprašymas
PCB terminalo blokas; svirtis; 6 mm²; PIN tarpai 7,5 mm; 2 - stulpas; „Push-in Cage Clamp®“; pilka
2606 serijos PCB terminalo blokas su „Push -“ „Cage Clamp®“
Šis PCB terminalo blokas (elemento numeris 2606 - 3102) daugiausia dėmesio skiria greitam ir patikimam ryšiui. Remdamiesi įrodytu patikimumu projektuodami savo įrenginį: PCB terminalo blokai siūlo platų programų galimybių spektrą. Šiam PCB terminalo blokui laidininko sujungimui reikia nuimti nuo 11 iki 13 mm ilgio. Šis produktas yra aprūpintas „Push -“ „Cage Clamp®“ technologijoje. „Push -“ „Cage Clamp® Connection“ technologijoje įgalina puikų visų laidininkų tipų ryšį. Papildomas tiesioginio poravimosi pranašumas leidžia sujungti laidininkus, turinčius pakankamą pasipriešinimą keiksmažodžiams, taip pat smulkiajam - surištiems laidininkams su šarlais be įrankių. Matmenys yra (plotis x aukštis x gylis) (17,85 x 31 x 24 mm). Priklausomai nuo laidininko tipo, PCB gnybtų blokas yra tinkamas laidininko skerspjūviams nuo 0,2 mm² iki 10 mm². Kontaktų paviršiui buvo naudojama skarda. Šį PCB terminalą valdo svirtis. PCB terminalas yra lituotas naudojant THT. Laidininkas įdedamas 90 laipsnių kampu į lentą.
Elektros duomenys
| Įvertinimai per | IEC/EN 60664-1 |
| Nominali įtampa (III/3) | 800V |
| Įvertintas impulsas atlaiko įtampą (III / 3) | 8KV |
| Įvertinta įtampa (III/2) | 1000V |
| Nominalus impulsas atlaiko įtampą (III/2) | 8KV |
| Nominali įtampa (II/2) | 1000V |
| Nominalus impulsas atlaiko įtampą (II/2) | 8KV |
| Įvertinta srovė | 41A |
| Legenda (reitingai) | (III / 2) ≙ III KATVORTO APDOROVĖS KATVORA |
Įvertinimai už UL
| Patvirtinimai per | UL 1059 |
| Įvertinta įtampa UL (naudokite B grupę) | 600V |
| Įvertinta dabartinė UL (naudokite B grupę) | 31A |
| Įvertinta įtampa UL (naudokite C grupę) | 600V |
| Įvertinta dabartinė UL (naudokite C grupę) | 31A |
Reitingai už CSA
| Patvirtinimai per | CSA |
| Įvertinta įtampa CSA (naudokite B grupę) | 600V |
| Įvertinta dabartinė CSA (naudokite B grupę) | 31A |
| Įvertinta įtampa CSA (naudokite C grupę) | 600V |
| Įvertinta dabartinė CSA (naudokite C grupę) | 31A |
Ryšio duomenys
| Spaustuko vienetai | 2 |
| Bendras potencialų skaičius | 2 |
| Ryšio tipų skaičius | 1 |
| Lygių skaičius | 1 |
1 ryšys
| Ryšio technologija | Stumkite - narvelio spaustuke® |
| Įjungimo tipas | Svirtis |
| Kietas dirigentas | 0,2… 10 mm² / 24… 8 AWG |
| Fine - įstrigęs laidininkas | 0,2… 10 mm² / 24… 8 AWG |
| Baudos - įstrigęs laidininkas; su izoliuota fermenu | 0,2… 6 mm² |
| Baudos - įstrigęs laidininkas; su neviliojamu šermuku | 0,5… 6 mm² |
| Baudos - įstrigęs laidininkas; su „Twin Ferle“ | 0,25… 2,5 mm² |
| Juostos ilgis | 11… 13 mm / 0,43… 0,51 colio |
| Laidininko ryšio kryptis su PCB | 90 laipsnis |
| Stulpo numeris | 2 |
Fiziniai duomenys
| Tarpai tarp kaiščio | 7,5 mm / 0,295 colio |
| Plotis | 17,85 mm / 0,703 colio |
| Ūgis | 31 mm / 1,22 colio |
| Aukštis nuo paviršiaus | 27 mm / 1,063 colio |
| Gylis | 24 mm / 0,945 colio |
| Lydymo kaiščio ilgis | 4 mm |
| Lydymo kaiščio matmenys | 1,5 x 1,2 mm |
| Gręžtas skylės skersmuo su tolerancija | 2 (+0.1)mm |
PCB kontaktas
| PCB kontaktas | Tht |
| Lydymo kaiščio išdėstymas | per visą terminalo juostelę (suspausta) |
| Soldalingo kaiščių skaičius kiekvienam potencialui | 1 |
Medžiagos duomenys
| Pastaba (medžiagos duomenys) | Informaciją apie medžiagų specifikacijas galite rasti čia |
| Spalva | pilka |
| Izoliacijos medžiaga (pagrindinis būstas) | Poliamidas (PA66) |
| Degumo klasė UL94 | V0 |
| Spyruoklinė medžiaga | „Chrome“ - nikelio spyruoklės plienas (CRNI) |
| Kontaktinė medžiaga | Elektrolitinis vario (eCu) |
| Kreipkitės į dengimą | Alavas |
| Gaisro apkrova | 0,07mj |
| Pavaros spalva | oranžinė |
| Svoris | 9,4g |
Nauja funkcija
| Ribokite temperatūros diapazoną | -60… +105 laipsnis |
| Apdorojimo temperatūra | -35… +60 laipsnis |
| Nuolatinė veikimo temperatūra | -60… +105 laipsnis |
Komerciniai duomenys
| PU (spu) | 88 vnt |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Kilmės šalis | Pl |
| Gtin | 4066966732221 |
| Muitinės tarifo numeris | 85369010000 |
Produkto klasifikacija
| Etim 9.0 | EC002643 |
| ECCN | Nėra JAV klasifikacijos |
Aplinkosaugos produkto laikymasis
| ROHS atitikties statusas | Atitinkama, jokios išimties |
Populiarus Žymos: 2606-3102, Kinija 2606-3102 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







