
Aprašymas
5 - laidininkas per terminalo bloką; 1,5 mm²; Tinka EX E II programoms; Šoninis ir centro žymėjimas; DIN - geležinkelis 35 x 15 ir 35 x 7,5; „Push-in Cage Clamp®“; 1,50 mm²; mėlyna
2001 serijos kanalas - per terminalo bloką, mėlyna
FEED - Per terminalo bloką, elemento numeris 2001 - 1504, įgalina greitą ir patikimą ryšį. Šis tiekimas - per gnybtų bloką reikalauja, kad laidininko jungtis būtų izoliacija nuo 9 iki 11 mm. Dėl pramoninės ar pastatų, šie tiekiami - per gnybtų blokus leidžia greitai ir saugiai prijungti elektrinius laidininkus. Priklausomai nuo dizaino, jie yra tinkami tradiciniams per - laidus ar potencialų paskirstymą. Šis produktas pasižymi Push - „Cage Clamp®“ technologijoje. „Push -“ „Cage Clamp® Connection“ technologijoje įgalina puikų visų laidininkų tipų ryšį. Papildomas tiesioginio kišenės pranašumas leidžia sujungti laidus su pakankamu pasipriešinimu KONK, taip pat smulkiais - surištais laidininkais su šarlais, be įrankių. Matmenys (pločio x aukštis x gylis) yra (4,2 x 80,6 x 39,5) mm. Šis tiekimas - per terminalo bloką yra tinkamas laidininkui kryžmiui - sekcijoms nuo 0,25 mm² iki 2,5 mm², atsižvelgiant į laidininko tipą. Šis tiekimas - per terminalo bloką veikia naudojant operacinį įrankį. „TOPJOB®“ terminalo blokai siūlo ne tik saugų elektros jungtį įvairiose pramoninėse programose ir šiuolaikinėse pastatų įrenginiuose. Jie siūlo tinkamas kiekvienos programos veikimo parinktis: svirtis, mygtuko mygtukas ar veikimo atidarymas. Šis produktas tinka tam tikroms EX programoms (žr. Produkto duomenų lapą).
Ryšio duomenys
| Spaustuko vienetai | 5 |
| Bendras potencialų skaičius | 1 |
| Lygių skaičius | 1 |
| JUMPER LOTS skaičius | 2 |
1 ryšys
| Ryšio technologija | Stumkite - narvelio spaustuke® |
| Įjungimo tipas | Veikimo įrankis |
| Jungiamos laidininko medžiagos | Vario |
| Nominalus kryžius - skyrius | 1,5 mm² |
| Kietas dirigentas | 0,25… 2,5 mm² / 22… 14 AWG |
| Kietas dirigentas; Paspauskite - nutraukdami | 0,75… 2,5 mm² / 18… 14 AWG |
| Fine - įstrigęs laidininkas | 0,25… 2,5 mm² / 22… 14 AWG |
| Baudos - įstrigęs laidininkas; su izoliuota fermenu | 0,25… 1,5 mm² / 22… 16 AWG |
| Baudos - įstrigęs laidininkas; su ferleru; Paspauskite - nutraukdami | 0,75… 1,5 mm² / 18… 16 AWG |
| PASTABA (Laidininko kryžius - skyrius) | Atsižvelgiant į laidininko charakteristiką, laidininką su mažesniu kryžiumi - skyrių taip pat galima įterpti per „Push -“. |
| Juostos ilgis | 9… 11 mm / 0,35… 0,43 colio |
| Laidų kryptis | Priekis - įrašo laidai |
Fiziniai duomenys
| Plotis | 4,2 mm / 0,165 colio |
| Ūgis | 80,6 mm / 3,173 colio |
| Gylis nuo viršutinio - dino - geležinkelio krašto | 32,9 mm / 1,295 colio |
| Gylis | 39,5 mm / 1,555 colio |
Mechaniniai duomenys
| Montavimo tipas | DIN-35 geležinkelis |
| Žymėjimo lygis | Centrinis/šoninis žymėjimas |
Medžiagos duomenys
| Pastaba (medžiagos duomenys) | Informaciją apie medžiagų specifikacijas galite rasti čia |
| Spalva | mėlyna |
| Medžiagos grupė | I |
| Izoliacijos medžiaga (pagrindinis būstas) | Poliamidas (PA66) |
| Degumo klasė UL94 | V0 |
| Gaisro apkrova | 0,15mj |
| Svoris | 7,1g |
Aplinkos reikalavimai
| Apdorojimo temperatūra | -35… +85 laipsnis |
| Nuolatinė veikimo temperatūra | -60… +105 laipsnis |
Komerciniai duomenys
| PU (spu) | 20 vnt |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Kilmės šalis | Į |
| Gtin | 4066966665185 |
| Muitinės tarifo numeris | 85369010000 |
Produkto klasifikacija
| UNSPSC | 39121410 |
| Etim 9.0 | EC000897 |
| ECCN | Nėra JAV klasifikacijos |
Aplinkosaugos produkto laikymasis
| ROHS atitikties statusas | Atitinkama, jokios išimties |
Populiarus Žymos: 2001–1504, Kinija 2001–1504 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







