
Aprašymas
Dvigubas - denio pcb terminalo blokas; 2,5 mm²; PIN tarpas 5 mm; 10 polių; „Cage Clamp®“; pilka
736 serijos PCB terminalo blokas su 5 mm žingsniu
Šis PCB terminalo blokas (elemento numeris 736 - 105) įgalina greitą ir saugų ryšį. Mūsų PCB terminalo blokai suteikia jums kuo didesnį lankstumą įvairiems montavimo tipams. Šiam PCB terminalo blokui reikia nuimti nuo 5 iki 6 mm ilgio laidininkui sujungti. Šis produktas naudoja „Cage Clamp®“ technologiją. Patikimas ir techninė priežiūra - nemokama „Cage Clamp® Universal Connection“ leidžia prijungti visų tipų laidininkus naudojant narvelio spaustuką ir nereikia jokio išankstinio apdorojimo. Tai pašalina būtinybę surišti vielos galus. Matmenys yra (pločio x aukštis x gylis) (26,1 x 30,6 x 21) mm. Priklausomai nuo laidininko tipo, šis PCB gnybtų blokas yra tinkamas laidininko skerspjūviams nuo 0,08 mm² iki 2,5 mm². Kontaktiniai paviršiai yra alavo. Šiam PCB terminalo blokui reikalingas eksploatavimo įrankis. PCB terminalo blokas yra lituotas naudojant THT. Laidininkas įdedamas 45 laipsnių kampu į lentą.
Elektros duomenys
| Reitingai | tarp modulių |
| Įvertinimai per | IEC/EN 60664-1 |
| Nominali įtampa (III/3) | 250V |
| Įvertintas impulsas atlaiko įtampą (III / 3) | 4KV |
| Įvertinta įtampa (III/2) | 500V |
| Nominalus impulsas atlaiko įtampą (III/2) | 4KV |
| Nominali įtampa (II/2) | 630V |
| Nominalus impulsas atlaiko įtampą (II/2) | 4KV |
| Įvertinta srovė | 23A |
| Legenda (reitingai) | (III / 2) ≙ III KATVORTO APDOROVĖS KATVORA |
Įvertinimai per IEC/EN 2
| Reitingai | tarp denių |
| Įvertinimai per | IEC/EN 60664-1 |
| Įvertinta įtampa (III/3) | 320V |
| Įvertintas impulsas atlaiko įtampą (III/3) | 4KV |
| Įvertinta įtampa (III/2) | 500V |
| Įvertintas impulsas atlaiko įtampą (III/2) | 4KV |
| Įvertinta įtampa (II/2) | 630V |
| Nominalus impulsas atlaiko įtampą (II/2) | 4KV |
| Įvertinta srovė | 23A |
Įvertinimai už UL
| Patvirtinimai per | UL 1059 |
| Įvertinta įtampa UL (naudokite B grupę) | 300V |
| Įvertinta dabartinė UL (naudokite B grupę) | 10A |
| Įvertinta įtampa UL (naudokite D grupę) | 300V |
| Įvertinta dabartinė UL (naudokite D grupę) | 10A |
Reitingai už CSA
| Patvirtinimai per | CSA |
| Įvertinta įtampa CSA (naudokite B grupę) | 300V |
| Įvertinta dabartinė CSA (naudokite B grupę) | 10A |
| Įvertinta įtampa CSA (naudokite D grupę) | 300V |
| Įvertinta dabartinė CSA (naudokite D grupę) | 10A |
Ryšio duomenys
| Spaustuko vienetai | 10 |
| Bendras potencialų skaičius | 5 |
| Ryšio tipų skaičius | 1 |
| Lygių skaičius | 2 |
1 ryšys
| Ryšio technologija | Narvelio spaustukas® |
| Įjungimo tipas | Veikimo įrankis |
| Kietas dirigentas | 0,08… 2,5 mm² / 28… 12 AWG |
| Fine - įstrigęs laidininkas | 0,08… 2,5 mm² / 28… 12 AWG |
| Baudos - įstrigęs laidininkas; su izoliuota fermenu | 0,25… 1,5 mm² |
| Baudos - įstrigęs laidininkas; su neviliojamu šermuku | 0,25… 2,5 mm² |
| PASTABA (Laidininko kryžius - skyrius) | 12 AWG: Thn, Thwn |
| Juostos ilgis | 5… 6 mm / 0,2… 0,24 colio |
| Laidininko ryšio kryptis su PCB | 45 laipsnis |
| Stulpo numeris | 5 |
Fiziniai duomenys
| Tarpai tarp kaiščio | 5 mm / 0,197 colio |
| Plotis | 26,1 mm / 1,027 colio |
| Ūgis | 30,6 mm / 1,201 colio |
| Aukštis nuo paviršiaus | 26,6 mm / 1,043 colio |
| Gylis | 21 mm / 0,827 colio |
| Lydymo kaiščio ilgis | 4 mm |
| Lydymo kaiščio matmenys | 0,7 x 0,7 mm |
| Gręžtas skylės skersmuo su tolerancija | 1.3 (+0.1)mm |
PCB kontaktas
| PCB kontaktas | Tht |
| Lydymo kaiščio išdėstymas | terminalo bloke (- eilutėje) |
| Soldalingo kaiščių skaičius kiekvienam potencialui | 1 |
Medžiagos duomenys
| Pastaba (medžiagos duomenys) | Informaciją apie medžiagų specifikacijas galite rasti čia |
| Spalva | pilka |
| Medžiagos grupė | I |
| Izoliacijos medžiaga (pagrindinis būstas) | Poliamidas (PA66) |
| Degumo klasė UL94 | V0 |
| Spyruoklinė medžiaga | „Chrome“ - nikelio spyruoklės plienas (CRNI) |
| Kontaktinė medžiaga | Elektrolitinis vario (eCu) |
| Kreipkitės į dengimą | Alavas |
| Gaisro apkrova | 0,181MJ |
| Svoris | 11,8g |
Aplinkos reikalavimai
| Ribokite temperatūros diapazoną | -60… +105 laipsnis |
Komerciniai duomenys
| Produktų grupė | 4 (spausdintos grandinės jungtys) |
| PU (spu) | 70 vnt |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Kilmės šalis | Pl |
| Gtin | 4044918913256 |
| Muitinės tarifo numeris | 85369010000 |
Produkto klasifikacija
| Etim 9.0 | EC002643 |
| ECCN | Nėra JAV klasifikacijos |
Aplinkosaugos produkto laikymasis
| ROHS atitikties statusas | Atitinkama, jokios išimties |
Populiarus Žymos: 736-105, Kinija 736-105 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







