
770-123
Lizdas; su padermės reljefo būstu; 3 polis; Menkė. A; 4,00 mm²; balta
Aprašymas
Lizdas; su padermės reljefo būstu; 3 polis; Menkė. A; 4,00 mm²; balta
Produkto savybės
Moteriška jungtis/lizdas Winsta® MIDI 3 polis
Vietoj sunkių varžtų jungčių naudokite efektyvias jungtis: su „WinSta® MIDI“ moterišku jungtimi/lizdu A kodavimu. PCBS, valdymo spintelėse ar su jungiamosiose žibintuose - „Wago“ prijungiamos montavimo jungtys leidžia jums užmegzti ryšius pagal daugybę reikalavimų, esančių ne kartą. Spalvų kodavimas ir mechaninis kodavimas Panaudojamosios diegimo jungties kodavimas užtikrina klaidą - nemokamą atskirų komponentų diegimą, įskaitant apsaugą nuo netinkamo. Dėl spalvų kodavimo ir mechaninio „WinSTA® MIDI“ prijungiamų montavimo jungčių kodavimo galite aiškiai atskirti skirtingas grandines. Ši prijungiama montavimo jungtis gali būti naudojama elektros srovėms iki 25 A. Taigi produktas yra idealiai tinkamas didelėms galios apkrovoms. „WinSTA® MIDI“ produktų linija leidžia diegti maksimalų lankstumą. Per savo „Push -“ „Cage Clamp®“ spyruoklinio slėgio jungties technologijoje jis užtikrina klaidą - nemokamai, laikas - išsaugoti diegimą ir siūlo lankstumą patenkinti milžiniškus įrengimo įvairovių reikalavimus. Juostos ilgiui gali būti naudojamas iki 55 mm diapazonas.
Mažesnės išlaidos greitai paleisdama ir pašalinant paslaugų išlaidas - „WinSTA® MIDI“ sprendimai
„WinSTA®“ yra prijungiama prijungimo sistema, optimaliai pritaikyta prie griežtų elektros įrengimo reikalavimų. Jis greitai ir patikimai siūlo klaidą - nemokamai diegti kabelius ir komponentus. Pasirinkite ilgaamžiškumą ir kokybę - pažymėję „Wago“, palengvina elektros komponentų montavimą.
- Apsauga nuo klaidų pašalina klaidas
- Automatizavimo valdikliams
- su daugybe naudojimo būdų
- Lankstus įrengimas, kad būtų galima sutaupyti vietos
- Greitas, saugus diegimas
Ryšio duomenys
| Spaustuko vienetai | 6 |
| Bendras potencialų skaičius | 3 |
1 ryšys
| Ryšio technologija | Stumkite - narvelio spaustuke® |
| Įjungimo tipas | Veikimo įrankis Stumti - in |
| Nominalus kryžius - skyrius | 4 mm² / 12 AWG |
| Kietas dirigentas | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Kietas dirigentas; Paspauskite - nutraukdami | 1,5… 4 mm² / 16… 12 AWG |
| Įstrigęs dirigentas | 0,5… 2,5 mm² / 20… 14 AWG |
| Fine - įstrigęs laidininkas | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Baudos - įstrigęs laidininkas; su izoliuota fermenu | 0,25… 1,5 mm² / 20… 16 AWG |
| Baudos - įstrigęs laidininkas; su neviliojamu šermuku | 0,25… 2,5 mm² / 20… 14 AWG |
| Baudos - įstrigęs laidininkas; su ferleru; Paspauskite - nutraukdami | 1,5 mm² / 16 AWG |
| Juostos ilgis | 9 mm / 0,35 colio |
| Stulpo numeris | 3 |
| Prijunkite apvalkalo kabelio skersmenį | 8… 11,5 mm |
| Laidininko įėjimo kryptis į poravimosi kryptį | 0 laipsnis |
| Juostos ilgis (išorinė izoliacija) | 55 mm |
Fiziniai duomenys
| Tarpai tarp kaiščio | 10 mm / 0,394 colio |
| Plotis | 34,6 mm / 1,362 colio |
| Ūgis | 15 mm / 0,591 colio |
| Gylis | 76 mm / 2,992 colio |
Mechaniniai duomenys
| Įvertindamas varžto sukimo momentą | 0,5 nm |
| Naudoti | Bendrosios pagrindinės programos |
| Kodavimas | A |
| Kintamas kodavimas | Taip |
| Žymėjimas | L ⏚ N |
| Galimas žymėjimas | L ⏚ N |
| Kištuko poravimosi jėga - ryšyje | apytiksliai . 20… 70 n (priklausomai nuo poliaus numerio) |
| Kištuko sulaikymo jėga - ryšyje | Užrakinta:> 80 n |
| Nevienareikšmiškos kištuko jėgos - ryšiu | Atrakinti: apytiksliai . 20… 70 n (priklausomai nuo poliaus numerio) |
| Poravimosi ciklų skaičius | 200, be varžinės apkrovos |
| Apsaugos tipas | IP2XC; Kai sujungtos ir pritvirtintos su deformacijos mažinimo korpusu: IP2XC (šios kompaktiškos jungtys nėra skirtos naudoti atvirose, lengvai prieinamose vietose!) |
Kištukas - ryšyje
| Kontaktinis tipas (prijungiama jungtis) | Moteriška jungtis/lizdas |
| Jungtis (ryšio tipas) | dirigentui |
| Nelaiminga apsauga | Taip |
| Pastaba apie netinkamą apsaugą | ViskasWinsta®Komponentai yra 100% apsaugoti nuo to, kada: a.) Skirtingo polių skaičiaus prijungimas b.) Prijungimas pasuktas 180 c.) Prijungimas, būdamas šoninis d.) Vieno stulpo prijungimas |
| Užrakinimo svirtis | Galima modifikuoti |
| Kištuko užrakinimas - ryšyje | Užrakinimo svirtis |
| Pastaba apie fiksavimo sistemą | Visos montuojamų įrenginių jungtys (SNAP - versijose apšvietimo įrenginiams ar įrenginiams, visų tipų PCB ir paskirstymo jungtys) yra gamyklos -}, aprūpinti fiksavimo svirtimis, kad būtų užtikrinta kištukai ir lizdai yra saugiai užrakinti. Papildomos fiksavimo svirtys reikalingi tik skraidantiems laidams (kištukui/lizdui). |
| Deformacijos palengvinimas | deformacijos reljefo būstas |
Medžiagos duomenys
| Pastaba (medžiagos duomenys) | Informaciją apie medžiagų specifikacijas galite rasti čia |
| Spalva | balta |
| Dangos spalva | pilka |
| Medžiagos grupė | I |
| Izoliacijos medžiaga (pagrindinis būstas) | Poliamidas (PA66) |
| Degumo klasė UL94 | V0 |
| Spyruoklinė medžiaga | „Chrome“ - nikelio spyruoklinė plienas (CRNI) |
| Kontaktinė medžiaga | Vario arba vario lydinys; paviršius - apdorotas |
| Kreipkitės į dengimą | Alavas |
| Gaisro apkrova | 0,424MJ |
| Jungties spalva | balta |
| Deformacijos reljefo spalva | balta |
| Svoris | 19,3g |
Aplinkos reikalavimai
| Apdorojimo temperatūra | -5… +40 laipsnis |
| Nuolatinė veikimo temperatūra | -35… +85 laipsnis |
| Pastaba apie nuolatinę veikimo temperatūrą | Izoliacinės dalys žemesnėms arba lygioms 105 laipsnių temperatūroms |
Komerciniai duomenys
| Produktų grupė | 20 (Winsta) |
| PU (spu) | 25 vnt |
| Pakuotės tipas | dėžutė |
| Kilmės šalis | Pl |
| Gtin | 4044918252171 |
| Muitinės tarifo numeris | 85366990990 |
Produkto klasifikacija
| UNSPSC | 39121421 |
| ECL@SS 10.0 | 27-44-06-05 |
| ECL@SS 9.0 | 27-44-06-05 |
| Etim 9.0 | EC002560 |
| Etim 8.0 | EC002560 |
| ECCN | Nėra JAV klasifikacijos |
Aplinkosaugos produkto laikymasis
| ROHS atitikties statusas | Atitinkama, jokios išimties |
Populiarus Žymos: 770-123, Kinija 770-123 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







