
2016-7601
2 laidų tiekimo terminalo blokai paskirstymo dėžutėms
Aprašymas
2 - Laidininko tiekimo terminalo blokai paskirstymo dėžutėms; 16 mm²; Šoninis ir centro žymėjimas; DIN - geležinkelis 35 x 15 ir 35 x 7,5; „Push-in Cage Clamp®“; 16,00 mm²; pilka
Per „Terminal Block“, 2016 m. Serija, operacinis įrankis
Mėgaukitės gedimu - Nemokami elektros instaliacijos su tuo per terminalo bloką (elemento numeris 2016 - 7601). Per terminalo blokas taip pat veikia kaip tiekimo modulis. Juostos ilgis turi būti nuo 18 mm iki 20 mm, kai jungiasi laidininkai prie to per gnybtą. Šis produktas pasižymi laidininko gnybtais ir naudoja „Push -“ „Cage Clamp®“. „Push -“ „Cage Clamp®“ technologijoje yra universalus ryšio sprendimas bet kokio tipo laidininkui. Tai leidžia tiek kietų, tiek smulkių - surištų laidininkų su šerdžiais įterpti tiesiai į spaustuko tašką nereikalaujant įrankių. Tai per terminalo bloką tinka laidininko skerspjūviams nuo 0,5 mm² iki 16 mm². Komplekte yra vienas lygis ir du spaustuko taškai, kuriuos galite naudoti norėdami sujungti vieną potencialą. Pilkas korpusas yra pagamintas iš poliamido (PA66) izoliacijai. Šie montuojami geležinkelio tvirtinimo gnybto blokai yra sumontuoti naudojant „DIN-35“ bėgelius.
Ryšio duomenys
| Spaustuko vienetai | 2 |
| Bendras potencialų skaičius | 1 |
| Lygių skaičius | 1 |
| JUMPER LOTS skaičius | 2 |
1 ryšys
| Ryšio technologija | Stumkite - narvelio spaustuke® |
| Įjungimo tipas | Veikimo įrankis |
| Jungiamos laidininko medžiagos | Vario |
| Nominalus kryžius - skyrius | 16 mm² |
| Kietas dirigentas | 0,5… 16 mm² / 20… 6 AWG |
| Kietas dirigentas; Paspauskite - nutraukdami | 6… 16 mm² / 14… 6 AWG |
| Fine - įstrigęs laidininkas | 0,5… 25 mm² / 20… 4 AWG |
| Baudos - įstrigęs laidininkas; su izoliuota fermenu | 0,5… 16 mm² / 20… 6 AWG |
| Baudos - įstrigęs laidininkas; su ferleru; Paspauskite - nutraukdami | 6… 16 mm² / 10… 6 AWG |
| PASTABA (Laidininko kryžius - skyrius) | Atsižvelgiant į laidininko charakteristiką, laidininką su mažesniu kryžiumi - skyrių taip pat galima įterpti per „Push -“. AWG specifikacijos buvo konvertuotos pagal IEC. |
| Juostos ilgis | 18… 20 mm / 0,71… 0,79 colio |
| Laidų kryptis | Priekis - įrašo laidai |
Fiziniai duomenys
| Plotis | 12 mm / 0,472 colio |
| Ūgis | 85,7 mm / 3,374 colio |
| Gylis nuo viršutinio - dino - bėgio krašto | 40,8 mm / 1,606 colio |
Mechaniniai duomenys
| Montavimo tipas | DIN-35 geležinkelis |
| Žymėjimo lygis | Centrinis/šoninis žymėjimas |
Medžiagos duomenys
| Pastaba (medžiagos duomenys) | Informaciją apie medžiagų specifikacijas galite rasti čia |
| Spalva | pilka |
| Medžiagos grupė | I |
| Izoliacijos medžiaga (pagrindinis būstas) | Poliamidas (PA66) |
| Degumo klasė UL94 | V0 |
| Gaisro apkrova | 0,062mj |
| Svoris | 29,4g |
Aplinkos reikalavimai
| Apdorojimo temperatūra | -35… +85 laipsnis |
| Nuolatinė veikimo temperatūra | -60… +105 laipsnis |
Komerciniai duomenys
| Produktų grupė | 22 („Topjob S“) |
| PU (spu) | 20 vnt |
| Pakuotės tipas | dėžutė |
| Kilmės šalis | Pl |
| Gtin | 4045454725082 |
| Muitinės tarifo numeris | 85369010000 |
Produkto klasifikacija
| UNSPSC | 39121410 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-20 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-46 |
| Etim 9.0 | EC000897 |
| Etim 8.0 | EC000897 |
| ECCN | Nėra JAV klasifikacijos |
Aplinkosaugos produkto laikymasis
| ROHS atitikties statusas | Atitinkama, jokios išimties |
Populiarus Žymos: 2016-7601, Kinija 2016-7601 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







