
2003-6641
Daugiapakopis montavimo terminalo blokas; su operaciniais laiko tarpsniais
Aprašymas
Daugiapakopis montavimo terminalo blokas; su operaciniais laiko tarpsniais; 2,5 mm²; Atsijungus peiliu; Nti/l/pe; Stumkite - „Cage Clamp®“; 2,50 mm²; pilka
Daugiapakopis diegimo terminalo blokas, 2003 serija, „Push -“ „Cage Clamp®“
Jungiamieji laidininkai yra greitai ir lengvai su šiuo daugiapakopiu diegimo terminalo bloku (elemento numeris 2003 - 6641). Laidininkai gali būti prijungti tik su šiuo daugiapakopiu montavimo gnybto bloku, jei jų juostos ilgis yra nuo 10 mm iki 12 mm. Šis produktas pasižymi laidininko gnybtais ir naudoja „Push -“ „Cage Clamp®“. Mūsų „Push -“ „Cage Clamp®“ yra universalus, techninė priežiūra - nemokamas ryšio sprendimas visiems laidininkams, siūlantis pagrindinį pranašumą: jis leidžia tiesiogiai įterpti tiek kietą, tiek ploną - surištus laidininkus su šarlais, nereikia nereikalingų įrankių. Nereikia pasiruošti; Pvz., Nebūtina sulaikyti laidininko ferle. Šis daugiapakopis montavimo terminalo blokas yra tinkamas laidininko skerspjūviams, kurių plotas nuo 0,25 mm² iki 4 mm². Jis turi tris lygius. Galite sujungti tris potencialus naudodami penkis užspaudimo taškus. Pilkas korpusas yra pagamintas iš poliamido (PA66) izoliacijai. Šie montuojami geležinkelio tvirtinimo gnybto blokai yra sumontuoti naudojant „DIN-35“ bėgelius.
Ryšio duomenys
| Spaustuko vienetai | 5 |
| Bendras potencialų skaičius | 3 |
| Lygių skaičius | 3 |
1 ryšys
| Ryšio technologija | Stumkite - narvelio spaustuke® |
| Įjungimo tipas | Veikimo įrankis |
| Jungiamos laidininko medžiagos | Vario |
| Nominalus kryžius - skyrius | 2,5 mm² |
| Kietas dirigentas | 0,25… 4 mm² / 22… 12 AWG |
| Kietas dirigentas; Paspauskite - nutraukdami | 0,75… 4 mm² / 18… 12 AWG |
| Fine - įstrigęs laidininkas | 0,25… 4 mm² / 22… 12 AWG |
| Baudos - įstrigęs laidininkas; su izoliuota fermenu | 0,25… 2,5 mm² / 22… 14 AWG |
| Baudos - įstrigęs laidininkas; su ferleru; Paspauskite - nutraukdami | 1… 2,5 mm² / 18… 14 AWG |
| PASTABA (Laidininko kryžius - skyrius) | Atsižvelgiant į laidininko charakteristiką, laidininką su mažesniu kryžiumi - skyrių taip pat galima įterpti per „Push -“. |
| Juostos ilgis | 10… 12 mm / 0,39… 0,47 colio |
| Laidų kryptis | Priekis - įrašo laidai |
Fiziniai duomenys
| Plotis | 5,2 mm / 0,205 colio |
| Ūgis | 110 mm / 4,331 colio |
| Gylis nuo viršutinio - dino - geležinkelio krašto | 45,2 mm / 1,78 colio |
Mechaniniai duomenys
| Galimas žymėjimas | NTI/L/PE |
| Montavimo tipas | DIN-35 geležinkelis |
| Žymėjimo lygis | Centrinis/šoninis žymėjimas |
Medžiagos duomenys
| Pastaba (medžiagos duomenys) | Informaciją apie medžiagų specifikacijas galite rasti čia |
| Spalva | pilka |
| Medžiagos grupė | I |
| Izoliacijos medžiaga (pagrindinis būstas) | Poliamidas (PA66) |
| Degumo klasė UL94 | V0 |
| Gaisro apkrova | 0,316mj |
| Svoris | 20,5g |
Aplinkos reikalavimai
| Apdorojimo temperatūra | -35… +85 laipsnis |
| Nuolatinė veikimo temperatūra | -60… +105 laipsnis |
Komerciniai duomenys
| Produktų grupė | 22 („Topjob S“) |
| PU (spu) | 50 vnt |
| Pakuotės tipas | dėžutė |
| Kilmės šalis | CN |
| Gtin | 4050821322030 |
| Muitinės tarifo numeris | 85369010000 |
Produkto klasifikacija
| UNSPSC | 39121410 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-25 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-25 |
| Etim 9.0 | EC001329 |
| Etim 8.0 | EC001329 |
| ECCN | Nėra JAV klasifikacijos |
Aplinkosaugos produkto laikymasis
| ROHS atitikties statusas | Atitinkama, jokios išimties |
Populiarus Žymos: 2003-6641, Kinija 2003-6641 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







