
Aprašymas
2 - laidininko žemės terminalo blokas; 16 mm²; Šoninis ir centro žymėjimas; DIN - geležinkelis 35 x 15 ir 35 x 7,5; Stumkite - „Cage Clamp®“; 16,00 mm²; žalia geltona
Žemės terminalo blokas, 2016 m. Serija, „Push -“ „Cage Clamp®“
Klaida - Nemokami elektros įrenginiai garantuojamos naudojant šį žemės gnybto bloką (elemento numeris 2016 - 7607). Žemės terminalo blokas taip pat tarnauja kaip tiekimo modulis. Juostos ilgis turi būti nuo 18 mm iki 20 mm, kai jungiasi laidininkai prie šio žemės gnybto bloko. Šis produktas su „Cage Clamp®“ su laidininko terminalais kartu su „Push -“, šis produktas lenkia konkurenciją. „Push -“ „CAGE CLAMP® Connection Technology“ yra idealus norint sujungti visus laidininkų tipus. Tiek kietų, tiek smulkių - surištų laidininkų su šerdais galima stumti, nereikia naudoti jokių įrankių -, nes tai yra jo priebalsių dizainas. Šis žemės gnybtų blokas tinka laidininko skerspjūviams nuo 0,5 mm² iki 16 mm². Komplekte yra vienas lygis ir du spaustuko taškai, skirti sujungti vieną potencialą. Žalia - geltonas korpusas yra pagamintas iš poliamido (PA66) izoliacijai. Šie montuojami geležinkelio tvirtinimo gnybto blokai yra sumontuoti naudojant „DIN-35“ bėgelius.
Įvertinimai per IEC/EN - pastabos
| Įvertinta srovė (pastaba) | 15 mm aukščio DIN-35 bėgiai turi būti naudojami dabartinei apkrovai, didesnei kaip 76 A! |
Ryšio duomenys
| Spaustuko vienetai | 2 |
| Bendras potencialų skaičius | 1 |
| Lygių skaičius | 1 |
| JUMPER LOTS skaičius | 2 |
1 ryšys
| Ryšio technologija | Stumkite - narvelio spaustuke® |
| Įjungimo tipas | Veikimo įrankis |
| Jungiamos laidininko medžiagos | Vario |
| Nominalus kryžius - skyrius | 16 mm² |
| Kietas dirigentas | 0,5… 16 mm² / 20… 6 AWG |
| Kietas dirigentas; Paspauskite - nutraukdami | 6… 16 mm² / 14… 6 AWG |
| Fine - įstrigęs laidininkas | 0,5… 25 mm² / 20… 4 AWG |
| Bauda - įstrigęs laidininkas; su izoliuota fermenu | 0,5… 16 mm² / 20… 6 AWG |
| Bauda - įstrigęs laidininkas; su ferleru; Paspauskite - nutraukdami | 6… 16 mm² / 10… 6 AWG |
| PASTABA (Laidininko kryžius - skyrius) | Atsižvelgiant į laidininko charakteristiką, laidininką su mažesniu kryžiumi - skyrių taip pat galima įterpti per „Push -“. AWG specifikacijos buvo konvertuotos pagal IEC. |
| Juostos ilgis | 18… 20 mm / 0,71… 0,79 colio |
| Laidų kryptis | Priekis - įrašo laidai |
Fiziniai duomenys
| Plotis | 12 mm / 0,472 colio |
| Ūgis | 85,7 mm / 3,374 colio |
| Gylis nuo viršutinio - dino - bėgio krašto | 40,8 mm / 1,606 colio |
Mechaniniai duomenys
| Montavimo tipas | DIN-35 geležinkelis |
| Žymėjimo lygis | Centrinis/šoninis žymėjimas |
Medžiagos duomenys
| Pastaba (medžiagos duomenys) | Informaciją apie medžiagų specifikacijas galite rasti čia |
| Spalva | Žalia - geltona |
| Medžiagos grupė | I |
| Izoliacijos medžiaga (pagrindinis būstas) | Poliamidas (PA66) |
| Degumo klasė UL94 | V0 |
| Gaisro apkrova | 0,062mj |
| Svoris | 43,6g |
Aplinkos reikalavimai
| Apdorojimo temperatūra | -35… +85 laipsnis |
| Nuolatinė veikimo temperatūra | -60… +105 laipsnis |
Komerciniai duomenys
| Produktų grupė | 22 („Topjob S“) |
| PU (spu) | 20 vnt |
| Pakuotės tipas | dėžutė |
| Kilmės šalis | Pl |
| Gtin | 4045454725112 |
| Muitinės tarifo numeris | 85369010000 |
Produkto klasifikacija
| UNSPSC | 39121410 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-41 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-41 |
| Etim 9.0 | EC000901 |
| Etim 8.0 | EC000901 |
| ECCN | Nėra JAV klasifikacijos |
Aplinkosaugos produkto laikymasis
| CAS - ne. | 7439-92-1 |
| Pasiekite kandidatų sąrašo medžiagą | Švinas |
| ROHS atitikties statusas | Atitinkama, jokios išimties |
| ROHS išimtis | 6(c) 7(a) 7(c)-I 7 (c) - ii |
Populiarus Žymos: 2016–7607, Kinija 2016–7607 Gamintojai, tiekėjai, gamyklos
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







