
2204-1401/000-001
4 - laidininkas per terminalo bloką; su mygtuku
Aprašymas
4 - laidininkas per terminalo bloką; su mygtuku {-; 4 mm²; su bandymo prievadu; Tinka EX E II programoms; Šoninis ir centro žymėjimas; DIN - geležinkelis 35 x 15 ir 35 x 7,5; „Push-in Cage Clamp®“; 4,00 mm²; žalia
2204 serijos tiekimas - per terminalo bloką su „Push -“ narve Clamp®
FEED - Per terminalo bloką, elemento numeris 2204 - 1401/000 - 001, įgalina greitą ir patikimą laidą. Šis tiekimas - per terminalo bloką reikalauja, kad laidininko sujungimui būtų nuimtas nuo 11 iki 13 mm. Dėl pramoninės ar pastatų, šie tiekiami - per terminalo blokus leidžia greitai ir saugiai prijungti elektrinius laidus. Priklausomai nuo dizaino, jie yra tinkami tradiciniams per - laidus ar potencialų paskirstymą. Šis produktas naudoja „Push -“ „Cage Clamp®“ technologijoje. „PUST“ - „Cage Clamp® Connection Technology“ yra universalus visų laidininkų tipų ryšys su papildomu tiesioginio kištuko pranašumu. Standžios laidininkai ir surišti laidininkai su šarlais gali būti tiesiogiai prijungtas prie gnybtų bloko, nereikalaujant įrankių. Matmenys yra (pločio x aukštis x gylis) (6,2 x 78,7 x 39,5) mm. Šis tiekimas - per gnybtų bloką yra tinkamas laidininkui kryžminiam - sekcijoms nuo 0,5 mm² iki 6 mm², atsižvelgiant į laidininko tipą. Šis tiekimas - per terminalo bloką veikia naudojant mygtuką. „TOPJOB®“ terminalo blokai suteikia saugų elektros jungtį įvairiose pramoninėse programose ir moderniuose pastatų įrenginiuose. Jie įgalina lengvai laidus, tiesiogiai prijungdami tvirtus, suvyniotus ir smulkius laidininkus su vielos galiniais fermentais. Šis produktas tinka tam tikroms EX programoms (žr. Produkto duomenų lapą).
Ex informacija
| Nuorodos pavojingos zonos | Žr. „Atsisiuntimai - Dokumentacija - Papildoma informacija: Techninis skyrius; Techniniai paaiškinimai“ |
| Įvertinimai per | ATEX: PTB 18 ATEX 1006 U / IECEX: PTB 18.0013U (Ex EB IIC GB) |
| Nominuota įtampa en (ex e II) | 550V |
| Įvertinta srovė (ex e II) | 31A |
| Įvertinta srovė (ex e II) su megztiniu | 30A |
Galios praradimas
| Galios praradimas, kiekvienam poliui (potencialas) | 1,024W |
| Įvertinta srovė iNNurodytam galios nuostoliui | 32A |
| Nurodytos, dabartinės - atsparumo vertė priklausomai nuo galios nuostolių | 0,001Ω |
Ryšio duomenys
| Spaustuko vienetai | 4 |
| Bendras potencialų skaičius | 1 |
| Lygių skaičius | 1 |
| JUMPER LOTS skaičius | 2 |
1 ryšys
| Ryšio technologija | Stumkite - narvelio spaustuke® |
| Įjungimo tipas | Paspauskite - mygtuką |
| Jungiamos laidininko medžiagos | Vario |
| Nominalus kryžius - skyrius | 4 mm² |
| Kietas dirigentas | 0,5… 6 mm² / 20… 10 AWG |
| Kietas dirigentas; Paspauskite - nutraukdami | 1… 6 mm² / 14… 10 AWG |
| Fine - įstrigęs laidininkas | 0,5… 6 mm² / 20… 10 AWG |
| Baudos - įstrigęs laidininkas; su izoliuota fermenu | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Baudos - įstrigęs laidininkas; su ferleru; Paspauskite - nutraukdami | 1,5… 4 mm² / 18… 12 AWG |
| PASTABA (Laidininko kryžius - skyrius) | Atsižvelgiant į laidininko charakteristiką, laidininką su mažesniu kryžiumi - skyrių taip pat galima įterpti per „Push -“. |
| Juostos ilgis | 11… 13 mm / 0,43… 0,51 colio |
| Laidų kryptis | Priekis - įrašo laidai |
Fiziniai duomenys
| Plotis | 6,2 mm / 0,244 colio |
| Ūgis | 78,7 mm / 3,098 colio |
| Gylis nuo viršutinio - dino - bėgio krašto | 32,9 mm / 1,295 colio |
| Gylis | 39,5 mm / 1,555 colio |
Mechaniniai duomenys
| Montavimo tipas | DIN-35 geležinkelis |
| Žymėjimo lygis | Centrinis/šoninis žymėjimas |
Medžiagos duomenys
| Pastaba (medžiagos duomenys) | Informaciją apie medžiagų specifikacijas galite rasti čia |
| Spalva | žalia |
| Medžiagos grupė | I |
| Izoliacijos medžiaga (pagrindinis būstas) | Poliamidas (PA66) |
| Degumo klasė UL94 | V0 |
| Gaisro apkrova | 0,24MJ |
| Pavaros spalva | oranžinė |
| Svoris | 11,4g |
Aplinkos reikalavimai
| Apdorojimo temperatūra | -35… +85 laipsnis |
| Nuolatinė veikimo temperatūra | -60… +105 laipsnis |
Komerciniai duomenys
| PU (spu) | 50 vnt |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Kilmės šalis | De |
| Gtin | 4066966735819 |
| Muitinės tarifo numeris | 85369010000 |
Produkto klasifikacija
| Etim 9.0 | EC000897 |
| ECCN | Nėra JAV klasifikacijos |
Aplinkosaugos produkto laikymasis
| ROHS atitikties statusas | Atitinkama, jokios išimties |
Populiarus Žymos: 2204-1401/000-001, Kinija 2204-1401/000-001 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







