
MP-3030-21C2-40-90
Baltos šviesos diodai balta 4000 K 90-CRI, MP-3030 serija
Aprašymas
„Luminus“ įrenginiai MP - 3030 - 21c2 Salud ™ centriniai žmogaus vidurio galios šviesos diodai yra skirti aukštai - našumo apšvietimo programoms ir maksimaliam efektyvumui, ryškumui ir kokybei. Šie vidurio - galios šviesos diodai pasižymi visu spektro emisija be ciano tarpo ir be - UV spinduliuotės, kuri yra saugesnė už saulės spindulius. MP-3030-21C2 šviesos diodai apima puikų spalvų perteikimą, kai RA> 90 ir R 9=93. Šie „Luminus“ prietaisai vidutinės galios šviesos diodai susideda iš patobulintų M/P sveiko dienos apšvietimo su šiltesniais CCT. Šie šviesos diodai taip pat siūlo inžinerinį spektrą su patobulintu cianu, kad būtų galima slopinti melatoniną. MP-3030-21C2 šviesos diodai veikia esant 135 laipsnių jungiamosios temperatūrai, 120 mA į priekį srovė ir 5 V atvirkštinė įtampa. Šie vidutinės galios šviesos diodai veikia nuo -40 laipsnių iki 85 laipsnių temperatūros diapazono. MP-3030-21C2 šviesos diodai yra idealūs skydeliams apšvietimui, pakaitinėms lemputėms, žemyn apšvietimams ir architektūriniam apšvietimui.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | „Luminus“ įrenginiai |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | 3030 |
| Apšvietimo spalva: | Neutrali balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 4000 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 36 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 90 |
| Peržiūra: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 45 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 5.3 V |
| Galios įvertinimas: | 239 MW |
| Ilgis: | 3 mm |
| Plotis: | 3 mm |
| Ūgis: | 0,65 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 85 C |
| Objektyvo spalva: | Tonuotas |
| Objektyvo matmenys: | 2,6 mm x 2,6 mm |
| Objektyvo forma: | Kvadratas |
| Objektyvo skaidrumas: | Išsklaidytas |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Pakuotė: | Mousereel |
| Prekės ženklas: | „Luminus“ įrenginiai |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 5000 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
| Vieneto svoris: | 0,016820 uncijos |
Populiarus Žymos: MP-3030-21C2-40-90, Kinijos MP-3030-21C2-40-90 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







