
CDM-6-3018-90-18-DW01
LED apšvietimo moduliai COB šiltas pritemdytas LED 3000K iki 1800K
Aprašymas
„Luminus“ įrenginiai Šiltų pritemdytų LED taškų moduliai pasižymi DIM - į - šiltą valdymo lustą ant metalinės PCB plokštės. Šis „CubePower ™“ dinaminis LED modulis turi didelį liumeno tankį ir įgalina nuo 10º iki 40º spinduliuotės kampų. LED modulį galima įsigyti su „Halogen -, pavyzdžiui,„ {- dw01 ir „linijinės - stiliaus“ - DW02 pritemdymo kreivės parinktys. Šis LED modulis yra prieinamas CDM-6, 9, 14 ir 18 serijos paketo matmenimis. Modulis suteikia nuo 3000 iki 1800K šiltą pritemdymą gyvenamojo apšvietimui ir nuo 4000k iki 2700k šilto pritemdymo komerciniam apšvietimui. Taikymas apima gyvenamąjį ir komercinį apšvietimą, lubų ir sienų kalno šviesą bei daugiafunkcinį erdvės apšvietimą.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | „Luminus“ įrenginiai |
| Produktų kategorija: | LED apšvietimo moduliai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | LED moduliai, šviesos dėmės |
| Šviesos diodų skaičius: | 6 LED |
| Apšvietimo spalva: | Šilta balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 1800 K, 3000 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 500 lm |
| Jei - į priekį srovė: | 300 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 18 V |
| Plotis: | 12 mm |
| Ilgis: | 15 mm |
| Pakuotė: | Dėklas |
| Prekės ženklas: | „Luminus“ įrenginiai |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 90 |
| Ūgis: | 1,58 mm |
| Objektyvo forma: | Kvadratas |
| Galios įvertinimas: | 5.5 W |
| Produkto tipas: | LED lemputės ir moduliai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 400 |
| Subkategorija: | LED apšvietimas |
| Peržiūra: | 130 laipsnių |
| Vieneto svoris: | 0,572232 uncijos |
Populiarus Žymos: CDM-6-3018-90-18-DW01, Kinija CDM-6-3018-90-18-DW01 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







