
Aprašymas
Savybės
• Aukšto ryškumo vėsiai balti šviesos diodai, kurių tipinė išėjimas yra 2100 LM @ 6 a, 85 laipsniai.
• Vertikalus lustas suteikia didelį liumeno tankį ir mažą sklaidos kampą, idealiai tinka maksimaliai padidinti intensyvumą ir pluošto atstumą kryptiniame apšvietime.
• Fosforas - ant - lustų technologijos pasižymi aukšto spalvų vienodumu, palyginti su radiacijos kampu, ir tai suteikia galimybę aukštesnei šviesos kokybei pluošto dėmėms.
• Maksimali disko srovė: 6 a
• Spalvos temperatūra: 5000K, 5700K, 6500K
• Spalvų perteikimo rodyklė: Typ . 70, min . 65
• Mažas šiluminis pasipriešinimas: 0,8 laipsnio /W
• ANSI - suderinamos chromatiškumo šiukšliadėžės
• Elektros izoliuotas šiluminis kelias
• 8 kV HBM ESD reitingas ANSI/ESDA/JEDEC JS-001
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | „Luminus“ įrenginiai |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Apšvietimo spalva: | Vėsiai balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 5000 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 680 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 70 |
| Peržiūra: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 1.5 A |
| Vf - priekinė įtampa: | 2.9 V |
| Galios įvertinimas: | 22 W |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 100 C |
| Serija: | SST-40 |
| Pakuotė: | Ritė |
| Prekės ženklas: | „Luminus“ įrenginiai |
| Produkto tipas: | LED - didelė galia |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 500 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
Populiarus Žymos: SST-40-WS50-F2-G1502, Kinija SST-40-WS50-F2-G1502 Gamintojai, tiekėjai, gamyklos
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







