
CXM-7-50-80-36-AA00-F2-3
Balti šviesos diodai balta 5000 K 80-CRI, CXM-7 serija
Aprašymas
Savybės:
• Aukštas liumenų išėjimas ir veiksmingumas būdingas
• Virš 720 LM, 125 LPW @ 3000K, 25ºC
• Virš 780 LM, 137 LPW @ 5000K, 25ºC
• Užbaigtas CCT diapazonas 2700K, 3000K, 3500K, 4000K, 5000K ir 6500K
• 80 arba 90 cri min. Iki 95 min. šiltai baltai
• 3 SDCM spalvų dvikovos tikslumas
• Puikus optinio emisijos vienodumas ir spalva per kampo konsistenciją
• Išskirtinis ilgalaikio spalvų stabilumas
• Aukščiausias šilumos laidumas vienodam šilumos plitimui
• Aplinkai draugiški: ROHS ir pasiekite reikalavimus
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | „Luminus“ įrenginiai |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | COB - lustas - one - plokštėje |
| Apšvietimo spalva: | Vėsiai balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 5000 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 710 LM |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 80 |
| Peržiūra: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 160 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 36 V |
| Galios įvertinimas: | 5.8 W |
| Ilgis: | 13 mm |
| Plotis: | 13 mm |
| Ūgis: | 1,37 mm |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 105 C |
| Objektyvo spalva: | Tonuotas |
| Objektyvo matmenys: | 7,5 mm |
| Objektyvo forma: | Apvalus butas |
| Serija: | Xnova |
| Pakuotė: | Dėklas |
| Prekės ženklas: | „Luminus“ įrenginiai |
| LED dydis: | 13 mm x 13 mm 1,37 mm |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 400 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Tipas: | Mažos galios šviesos diodai |
| Vieneto svoris: | 0,213004 uncijos |
Populiarus Žymos: CXM-7-50-80-36-AA00-F2-3, Kinija CXM-7-50-80-36-AA00-F2-3 Gamintojai, tiekėjai, gamyklos
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







