
Aprašymas
Savybės:
• Suderintas R/CG/B mikroschemų rinkinys su 2,0 mm2 išmetimo sritimi, skirta dideliam srovės tankiui 0,2/0,3 "PICO projekcijos programos
;
• Galima įsigyti „Standard“ (SMT) arba Pre - pritvirtintos „dešinės lentos“ konfigūracijos.
• Galima „Starboard“ pakuotės konfigūracija leidžia lengvai įvertinti ir (arba) tiesioginę sistemos integraciją.
• 100% paviršiaus emisija, siekiant didelio surinkimo efektyvumo ir mažų optinių nuostolių
• Plati spalvų gama su optimaliausiais dominuojančiais bangos ilgiais: raudona - gintaro 613Nm, konvertuota žalia (filtruotas spektras) 555nm ir mėlyna 455Nm.
• Vienos išmetimo plotas kiekvienoje spalvoje leidžia efektyviai surinkti su supaprastinta optika
• Aplinkai draugiški: ROHS ir pasiekite reikalavimus
• apibūdinta projekcijos programų koreliacija.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | „Luminus“ įrenginiai |
| Produktų kategorija: | LED apšvietimo moduliai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | LED moduliai |
| Šviesos diodų skaičius: | 1 LED |
| Apšvietimo spalva: | Mėlyna |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 455 nm |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 80 lm |
| Vf - priekinė įtampa: | 3 V |
| Plotis: | 3,5 mm |
| Ilgis: | 3,5 mm |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Pakuotė: | Mousereel |
| Prekės ženklas: | „Luminus“ įrenginiai |
| Ūgis: | 0,7 mm |
| Objektyvo forma: | Stačiakampis |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| Produkto tipas: | LED lemputės ir moduliai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 500 |
| Subkategorija: | LED apšvietimas |
Populiarus Žymos: SFT - 20 - B-F35-EPC, Kinija SFT-20-B-F35-EPC Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







