
CXM-6-30-90-36-AC40-F5-3
Baltos šviesos diodai balta 3000 K 90-CRI, CXM-6 serija
Aprašymas
„Luminus“ įtaisai CXM - 6/9/14 4 kartos borų balti šviesos diodai yra didelio srauto tankio šviesos diodai, užtikrinantys padidėjusį efektyvumą, kai sumažėja energijos sąnaudos. Šie šviesos diodai pasižymi koreliuojamu spalvų temperatūros (CCT) diapazonu 2400K, 2700K, 3000K, 3500K, 4000K, 5000K, 5700K ir 6500K. CXM-6/9/14 balti šviesos diodai siūlo puikų optinio emisijos vienodumą ir spalvą per kampo konsistenciją, išskirtinį ilgalaikį spalvų stabilumą ir pranašesnį šilumos laidumą vienodam šilumos plitimui. Šios 4 kartos burbuolių matricos šviesos diodai yra suderinami su ROHS/REACT ir UL pripažinta. Tipiškos programos apima žemiausius žibintus, parduotuvių apšvietimą, architektūrinę ir specialybę, svetingumą, gatvės apšvietimą, tunelio apšvietimą ir prožektorių/takelių žibintus.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | „Luminus“ įrenginiai |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Baltos burbuolės šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | COB - lustas - one - plokštėje |
| Apšvietimo spalva: | Šilta balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 3000 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 665 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 90 |
| Peržiūra: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 300 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 36 V |
| Galios įvertinimas: | 5 W |
| Ilgis: | 13,5 mm |
| Plotis: | 13,5 mm |
| Ūgis: | 2,24 mm |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 120 C |
| Objektyvo spalva: | Tonuotas |
| Objektyvo matmenys: | 6,3 mm |
| Objektyvo forma: | Apvalus butas |
| Objektyvo skaidrumas: | Išsklaidytas |
| Serija: | CXM-6 gen. 4 |
| Pakuotė: | Dėklas |
| Prekės ženklas: | „Luminus“ įrenginiai |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 400 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Tipas: | Vidurio - galios šviesos diodai |
Populiarus Žymos: CXM-6-30-90-36-AC40-F5-3, Kinija CXM-6-30-90-36-AC40-F5-3 Gamintojai, tiekėjai, gamyklos
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







