
SST - 10-B-B90-Q450
Vienos spalvos šviesos diodai Mėlyna emit LED LED 450 nm, SST-10 serija
Aprašymas
Savybės:
• Didelės galios mėlynos šviesos diodo, kurio didžiausias bangos ilgis yra 450 nm
• Wall - kištuko efektyvumas: ty ty . 57% @350MA
• 90 arba 130 laipsnių peržiūros kampas esant 50% IV
• Mažas šiluminis atsparumas
• pastatytas - ESD apsaugoje
• ROHS ir pasiekite reikalavimus atitinkančius
Paraiškos
• sodininkystė / plyšiai
• Accent ir efekto apšvietimas
• Architektūrinis apšvietimas
• Nuotolinis - fosforo armatūra
• Scenos apšvietimas
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | „Luminus“ įrenginiai |
| Produktų kategorija: | Vienos spalvos šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Mėlyni šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | 1414 (3535 metrika) |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 450 nm |
| Apšvietimo spalva: | Mėlyna |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 590 MW |
| Jei - į priekį srovė: | 350 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 3 V |
| Galios įvertinimas: | 5 W |
| Objektyvo spalva: | Bespalvis |
| Objektyvo matmenys: | 2,6 mm |
| Objektyvo forma: | Kupolas |
| Objektyvo skaidrumas: | Aišku |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Prekės ženklas: | „Luminus“ įrenginiai |
| Ūgis: | 1,9 mm |
| Ilgis: | 3,45 mm |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 115 C |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| Produkto tipas: | Vienos spalvos šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 500 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Tipas: | Vienos spalvos šviesos diodai |
| Peržiūra: | 90 laipsnių |
| Plotis: | 3,45 mm |
| Vieneto svoris: | 0,052399 uncijos |
Populiarus Žymos: SST - 10 - B-B90-Q450, Kinija SST-10-B-B90-Q450 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Kitas:SST - 10-R-B130-G630
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







