
CXM-18-27-95-36-AA00-F2-2
„White Leds White 2700 K 95-CRI“, CXM-18 serija
Aprašymas
Savybės:
• Aukštas liumenų išėjimas ir veiksmingumas būdingas
• Virš 3 700 LM, 130 LPW @ 3000K, 25ºC
• Virš 4 100 LM, 142 LPW @ 5000K, 25ºC
• CCT diapazonas 2700K, 3000K, 3500K, 4000K, 5000K ir 6500K
• 80 arba 90 cri min. Iki 95 min. šiltai baltai
• „Accuwhite“ technologija, užtikrinanti kaitinimąsi kaip spalvų perteikimo kokybė.
• 2 ir 3 žingsnių „Macadam“ elipsės spalvos
• Puikus optinio emisijos vienodumas ir spalva per kampo konsistenciją
• Išskirtinis ilgalaikio spalvų stabilumas
• Aukščiausias šilumos laidumas vienodam šilumos plitimui
• Aplinkai draugiški: ROHS ir pasiekite reikalavimus
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | „Luminus“ įrenginiai |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | COB - lustas - one - plokštėje |
| Apšvietimo spalva: | Šilta balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 2700 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 2340 LM |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 95 |
| Peržiūra: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 800 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 36 V |
| Galios įvertinimas: | 29 W |
| Ilgis: | 21,5 mm |
| Plotis: | 21,5 mm |
| Ūgis: | 1,37 mm |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 105 C |
| Objektyvo spalva: | Tonuotas |
| Objektyvo matmenys: | 17,5 mm |
| Objektyvo forma: | Apvalus butas |
| Serija: | Xnova |
| Pakuotė: | Dėklas |
| Prekės ženklas: | „Luminus“ įrenginiai |
| LED dydis: | 21,5 mm x 21,5 mm x 1,37 mm |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 180 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
Populiarus Žymos: CXM-18-27-95-36-AA00-F2-2, Kinija CXM-18-27-95-36-AA00-F2-2 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







