
JK3030AWT-00-0000-000A0HK227E
Baltos šviesos diodai balta 2700 K 80-CRI, 3030 dydis, J serija
Aprašymas
„J Series®“ šviesos diodai pratęsia „Cree LED“ pramonę - pirmaujantį apšvietimo klasės šviesos diodų portfelį į platesnį programų rinkinį. „J“ serijos 3030 standartiniai šviesos diodai sujungia didelį veiksmingumą ir puikią vertę patikimoje pakuotėje. „J Series 3030“ standartiniai šviesos diodai yra optimizuoti tam, kad būtų kritiški aukštas efektyvumas ir sklandžiai išvaizda, pavyzdžiui, trofrių, skydų ir lauko srities žibintai.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Cree vedė |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| Siuntimo apribojimai: |
Mouseris šiuo metu neparduoda šio produkto jūsų regione. |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | 3030 |
| Apšvietimo spalva: | Šilta balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 2700 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 121 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 80 |
| Peržiūra: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 400 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 3.2 V |
| Galios įvertinimas: | 1 W |
| Ilgis: | 3 mm |
| Plotis: | 3 mm |
| Ūgis: | 0,5 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 105 C |
| Objektyvo spalva: | Geltona |
| Objektyvo matmenys: | 2,6 mm |
| Objektyvo forma: | Apvalus butas |
| Objektyvo skaidrumas: | Aišku |
| Serija: | J serija 3030 |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Pakuotė: | Mousereel |
| Prekės ženklas: | Cree vedė |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 5000 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Tipas: | Mažos galios šviesos diodai |
Populiarus Žymos: JK3030AWT-00-0000-000A0HK227E, Kinija JK3030AWT-00-0000-000A0HK227E Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







