
XTEAWT-00-0000-00000UCUCE3
Balti šviesos diodai balti 5000 k 90-cri, xlamp xeawt
Aprašymas
Optimizuotas kryptinėms, aukštai - liumeno programoms, pradedant nuo vidaus ir lauko iki nešiojamų, ir lempų modifikavimo, „XLamp® XT“ - E LED suteikia aukštą našumą ir didelį patikimumą pramonės standarto XP/XT pėdsakai. „XT - E LED“ siūlo „XT/XP“ platformos - kompaktiškų ir įrodytų 3,45 mm x 3,45 mm paketo pranašumus ir nustatytą ekosistemą - įjungę apšvietimo gamintojus, kad būtų galima supaprastinti projektavimo procesą ir sutrumpinti laiką.
„XT - e“ LED galima rasti karališkoje mėlynoje ir baltoje. „XT - e White LED“ siūlo aukšto efektyvumo parinktį. Šiame dokumente terminas baltasis žymi baltąjį XT - E LED neatsižvelgiant į jo veiksmingumą. Sąvokos standartas ir didelis efektyvumas yra naudojamas prireikus atskirti aukšto efektyvumo xt - e, LED iš XT - E LED be aukšto efektyvumo parinktį.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Cree vedė |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | 1414 (3535 metrika) |
| Apšvietimo spalva: | Vėsiai balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 5000 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 100 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 90 |
| Peržiūra: | 115 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 350 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 2.85 V |
| Galios įvertinimas: | 1 W |
| Ilgis: | 3,45 mm |
| Plotis: | 3,45 mm |
| Ūgis: | 2,36 mm |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 150 C |
| Objektyvo spalva: | Geltona |
| Objektyvo matmenys: | 3,06 mm |
| Objektyvo forma: | Kupolas |
| Objektyvo skaidrumas: | Išsklaidytas |
| Serija: | Xteawt |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Pakuotė: | Mousereel |
| Prekės ženklas: | Cree vedė |
| LED dydis: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,36 mm |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 1000 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | Xlamp |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
| Vr - atvirkštinė įtampa: | 5 V |
| Vieneto svoris: | 0,003527 uncijos |
Populiarus Žymos: „XTeawt-00-0000-00000UCE3“, Kinija XTEAWT-00-0000-00000UCUE3 Gamintojai, tiekėjai, gamyklos
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







