
CXA1507-0000-000F0YE227G
Baltos šviesos diodai balta 2700 K 93-CRI, „XLamp CXA1507-18V“
Aprašymas
„XLAMP® CXA1507“ LED masyvas išplečia „Cree LED“ aukšto srauto, kelių die matricų šeimą mažesnėje, lengvai naudojama platformoje. Su „Xlamp“ LED apšvietimo ir klasės patikimumu, mažas CXA1507, vienodas skleidžiantis paviršius, įgalina tiek kryptiną, tiek ne kryptinę apšvietimo programas, įskaitant lempos modifikavimo ir šviestuvų dizainą. „CXA1507“, prieinamas 2, 3 pakopų ir 4 pakopų spalvų konsistencijoje. CXA1507, turint 9 mm optinį šaltinį, suteikia naujus srauto ir veiksmingumo lygius šiam formos faktoriui.
„CX Family LED“ projektavimo vadovas pateikia pagrindinę informaciją apie reikalavimus, kaip sėkmingai naudoti CXA1507 LED „Luminaire“ dizaine.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Cree vedė |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Baltos burbuolės šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | COB - lustas - one - plokštėje |
| Apšvietimo spalva: | Šilta balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 2700 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 590 LM |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 93 |
| Peržiūra: | 115 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 400 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 18 V |
| Galios įvertinimas: | 14.8 W |
| Ilgis: | 15,85 mm |
| Plotis: | 15,85 mm |
| Ūgis: | 1,7 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 85 C |
| Objektyvo spalva: | Tonuotas |
| Objektyvo matmenys: | 8,9 mm |
| Objektyvo forma: | Apvalus butas |
| Objektyvo skaidrumas: | Aišku |
| Serija: | CXA1507 |
| Pakuotė: | Dėklas |
| Prekės ženklas: | Cree vedė |
| LED dydis: | 15,85 mm x 15,85 mm x 1,7 mm |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 100 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Tipas: | Vidurio - galios šviesos diodai |
Populiarus Žymos: CXA1507-0000-000F0YE227G, Kinija CXA1507-0000-000F0YE227G Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







