
Ca12012_laura - o - PIN
LED lęšiai ir rinkiniai kvadratinė agregatas 40+13 laipsniai FWHM
Aprašymas
Laura - o - PIN ~ 40 laipsnių x 12 laipsnių ovalios pluošto optimizuotas Cree xp - e. Surinkimas su baltu laikikliu, montavimo juosta ir vietos kaiščiais.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Ledil |
| Produktų kategorija: | LED lęšiai ir rinkiniai |
| ROHS: | Detalės |
| Produkto tipas: | LED lęšiai |
| Tipas: | Objektyvo surinkimas |
| Naudoti su: | Cree, Lumileds, Nichia, Osram, Seule |
| Pakuotė: | Ritė |
| Prekės ženklas: | Ledil |
| Ūgis: | 13,1 mm |
| Ilgis: | 21,6 mm |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 180 |
| Stilius: | Kvadratas |
| Subkategorija: | LED apšvietimas |
| Nutraukimo stilius: | Kaištis, juosta |
| Plotis: | 21,6 mm |
| Vieneto svoris: | 0,162260 uncijos |
Populiarus Žymos: CA12012_Laura - o - PIN, Kinija CA12012_Laura - o - PIN gamintojai, tiekėjai, gamyklos
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







