
Cs14597_hb - ip-2x6-o
LED lęšiai ir agregatų objektyvo matricos stačiakampis
Aprašymas
LEDIL sodininkystės lęšiai suteikia daugybę augalų apšvietimo projektavimo metodų. LEDIL sodininkystės lęšiai apima kvadratą, apvalų, stačiakampį ir daugialypius - lęšius, taip pat mazgus, objektyvo masyvus ir pakuotes. Šie pasiūlymai leidžia kontroliuoti spektrinį turinį, leidžiantį vartotojams suderinti apšvietimą su augalų poreikiais, atsižvelgiant į rūšis ir augimo stadiją.
Šie lęšiai pasižymi puikiu optiniu šviesos krypties valdymu, todėl padidėja išeiga su didesniu PPFD (fotosintetinio srauto tankiu), tuo pačiu užkirsti kelią švaistomai energijai nutraukti taikinį. Optikos sutelkimas taip pat gali sukelti trumpesnius augimo ciklus. Lęšių didelis energijos vartojimo efektyvumas reiškia mažesnę vandens suvartojimą ir spinduliuotą šilumą, užtikrinant ilgesnį gyvenimo trukmę ir mažesnį priežiūros pėdsaką. „Ledil“ sodininkystės lęšiai yra idealūs atliekant viršutinės apšvietimo auginimo operacijas, tokias kaip šiltnamiai ir vertikalus ūkininkavimas, taip pat - baldakimo apšvietimas.
Savybės
- Spektrinis turinio valdymas, kad sutelktumėte energiją į temą
- Sukuria sveikesnius, produktyvesnius augalus
- Leidžia arba didesnį pasėlių derlių ir trumpesnį augimo ciklą, arba sumažėja šviestuvo bomba
Paraiškos
- Vertikalus ūkininkavimas
- Šiltnamiai
- Vidinis - baldakimo apšvietimas
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Ledil |
| Produktų kategorija: | LED lęšiai ir rinkiniai |
| ROHS: | Detalės |
| Produkto tipas: | LED lęšiai |
| Tipas: | Objektyvo surinkimas |
| Naudoti su: | Cree, LG Innotek, Lumileds, Nichia, Osram, Philips, Samsung, Seule, Toshiba |
| Pakuotė: | Dėklas |
| Prekės ženklas: | Ledil |
| Ūgis: | 12,2 mm |
| Ilgis: | 173 mm |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 36 |
| Stilius: | Stačiakampis |
| Subkategorija: | LED apšvietimas |
| Plotis: | 71,4 mm |
| Vieneto svoris: | 2.224129 uncijos |
Populiarus Žymos: CS14597_HB - ip - 2x6-O, Kinija CS14597_HB-IP-2X6-O Gamintojai, tiekėjai, gamyklos
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







