
C14541_HB-2X2-RS
LED lęšiai ir agregatai objektyvo matricos stačiakampis 50x50mm (D)
Aprašymas
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Ledil |
| Produktų kategorija: | LED lęšiai ir rinkiniai |
| ROHS: | Detalės |
| Produkto tipas: | LED lęšiai |
| Tipas: | Objektyvo masyvas |
| Naudoti su: | Cree, Nichia, Osram, Philips, Samsung, Seulas, Tridoninis |
| Peržiūra: | 10 laipsnių iki 23 laipsnių |
| Pakuotė: | Dėklas |
| Prekės ženklas: | Ledil |
| Spalva: | Aišku |
| Ūgis: | 10 mm |
| Ilgis: | 50 mm |
| Forma: | Kvadratas |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 160 |
| Subkategorija: | LED apšvietimas |
| Plotis: | 50 mm |
| Vieneto svoris: | 0,413552 uncijos |
Populiarus Žymos: C14541_HB-2X2-RS, Kinija C14541_HB-2X2-RS Gamintojai, tiekėjai, gamyklos
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







