
Aprašymas
Vidutinis šulinio LRS -450 450 W ir LRS -600 600 W perjungimo maitinimo šaltinis yra vienos - išvesties uždarų maitinimo šaltinių su mažu 1U (41 mm) profilio dizainu. Priimti 115 V.ACiki 230 V.ACĮvestis (pasirinkite per jungiklį), LRS - 450 ir LRS - 600 įrenginių suteikia išėjimo įtampos liniją 5 V, 12 V, 15 V, 24 V, 27 V, 36 V ir 48 V. Be didelio efektyvumo iki 92%, naudojant pastatytus - ilgoje - gyvenimo ventiliatoriuose, maitinimo šaltiniai veikia nuo - 20 laipsnių iki +65 laipsnio (LRS-600) arba +70} laipsnio (LRS-450) su visa apkrova. Funkcijos apima visas apsaugos funkcijas, 5G anti-vibracijos galimybes ir išorinio ventiliatoriaus aušinimo dizainą. Vidutinis šulinių LRS -450 450 W ir LRS -600 600 W perjungimo maitinimo šaltinis atitinka tarptautinius saugos taisykles ir suteikia aukštą kainos ir našumo maitinimo šaltinį įvairioms pramonės programoms.
Savybės
- Vidutinis šulinio patentų schemų ir dėklų dizainas (programos numeris 202220241473.0, 202230060511.8)
- Atlaiko 300 V.AC5 sekundžių viršįtampis
- AC įvesties diapazonas, kurį galima pasirinkti per jungiklį
- Trumpas - grandinė, perkrova, viršįtampis ir per - temperatūros apsauga
- Priverstinis oro aušinimas
- Pastatytas - aušinimo ventiliatoriuje - išjungti valdiklį
- 1U žemas profilis
- Atlaiko 5G vibracijos testą
- Didelis efektyvumas, ilgas gyvenimas ir didelis patikimumas
- 3 metų garantija
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Reiškia gerai |
| Produktų kategorija: | Maitinimo šaltinių perjungimas |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Perjungimo reikmenys |
| Išėjimo įtampa - 1 kanalas: | 48 VDC |
| Išėjimų skaičius: | 1 išvestis |
| Išvesties galia: | 450 W |
| Atviras rėmelis/uždaras: | Uždaras |
| Įvesties įtampa: | 90 VAC - 132 VAC, nuo 180 VAC iki 264 VAC, 255 VDC - 370 VDC |
| Išvesties srovė - 1 kanalas: | 9.4 A |
| Montavimo stilius: | Važiuoklė |
| Ilgis: | 225 mm (8,858 colio) |
| Plotis: | 124 mm (4,882 colio) |
| Ūgis: | 35 mm (1,378 colio) |
| Serija: | LRS-450 |
| Prekės ženklas: | Reiškia gerai |
| Įvesties dažnis: | 47 Hz iki 63 Hz |
| Apkrovos reguliavimas: | Reguliuojamas |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 70 C |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 20 C |
| Produkto tipas: | Maitinimo šaltinių perjungimas |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 15 |
| Subkategorija: | Maitinimo šaltiniai |
| Dalis # slapyvardžiai: | LM450-12B48 LM450-20B48 |
| Vieneto svoris: | 1,874 svaro |
Populiarus Žymos: LRS-450-48, Kinijos LRS-450-48 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







