
HLG-320H-24A
LED maitinimo šaltiniai 320.2W 24 V 13.34A IP65 adj w/intrl puodas
Aprašymas
„HLG-320H“ serija yra 320W AC/DC LED tvarkyklė, pasižyminti dvigubo režimo pastovia įtampa ir konstanta srovės išėjimu. „HLG-320H“ veikia nuo 90 ~ 305VAC ir siūlo modelius su skirtinga įvertinta įtampa tarp 12 V iki 54 V. Didelio efektyvumo dėka iki 94%, naudojant ventiliatorių, visa serija turi veikti -40 'laipsnį ~ +90' C atvejo temperatūra esant laisvam oro konvekcijai. Metalo būsto ir LP67/P65 apsaugos lygio dizainas leidžia šiam serijai pritaikyti tiek vidaus, tiek lauko programas. „HLG-320HI“ su įvairiomis funkcijų galimybėmis, tokiomis kaip pritemdymo metodikos, kad būtų užtikrintas optimalus LED apšvietimo sistemos projektavimo lankstumas.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Reiškia gerai |
| Produktų kategorija: | LED maitinimo šaltiniai |
| ROHS: | Detalės |
| Veikimo režimas: | CV + cc |
| Išvesties srovė - 1 kanalas: | 13.34 A |
| Išėjimo įtampa - 1 kanalas: | 24 VDC |
| Išvesties galia: | 320.2 W |
| Įvesties įtampa: | 90 VAC - 305 VAC, 127 VDC - 431 VDC |
| Pritemdymas: | Su pritemdymu |
| Išėjimų skaičius: | 1 išvestis |
| Montavimo stilius: | Važiuoklės laikiklis |
| Ilgis: | 225,2 mm (8,866 colio) |
| Plotis: | 90 mm (3,543 colio) |
| Ūgis: | 43,8 mm (1,724 colio) |
| Pramonė: | Pramoninis |
| Standartas: | PSE |
| Serija: | HLG-320H |
| IP reitingas: | IP65 |
| Prekės ženklas: | Reiškia gerai |
| Atviras rėmelis/uždaras: | Uždaras |
| Produkto tipas: | LED maitinimo šaltiniai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 8 |
| Subkategorija: | Maitinimo šaltiniai |
| Prekybos vardas: | HLG serija |
| Vieneto svoris: | 4,145 svaro |
Populiarus Žymos: HLG-320H-24A, Kinija HLG-320H-24A Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







