
Su culdn 1. vc-mamp -67-4 e4f -350- r18
Vienos spalvos šviesos diodai 275NM 42MW OSLON UV 3636
Aprašymas
Šis kompaktiškas UV-C šviesos diodas yra „OSLON UV“ serijos . dalis. Jis leidžia lanksčią bet kokio programos, kuriai reikalinga ultravioletinė spinduliuotė E . g . dezinfekavimo, valymo, apdorojimo ar jutimo ., dizainas.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | AMS OSRAM |
| Produktų kategorija: | Vienos spalvos šviesos diodai |
| Siuntimo apribojimai: |
Mouseris šiuo metu neparduoda šio produkto jūsų regione . |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | UV šviesos diodai (ultravioletiniai) |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 280 nm |
| Apšvietimo spalva: | Ultravioletinė (UVC) |
| Jei - į priekį srovė: | 350 Ma |
| VF - priekinė įtampa: | 6 V |
| Objektyvo spalva: | Bespalvis |
| Objektyvo forma: | Kvadratas |
| Objektyvo skaidrumas: | Aišku |
| Serija: | Su culdn 1. vc |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Pakuotė: | Mousereel |
| Prekės ženklas: | AMS OSRAM |
| Ūgis: | 1,8 mm |
| Ilgis: | 3,6 mm |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 60 C |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| Produkto tipas: | Vienos spalvos šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 100 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Tipas: | Vienos spalvos šviesos diodai |
| Peržiūra kampas: | 120 laipsnių |
| Plotis: | 3,6 mm |
| Dalis # slapyvardžiai: | Q65113A2365 |
Populiarus Žymos: Su culdn 1. VC-Mamp -67-4 e4f -350- r18, China Su culdn 1. VC-Mamp -67-4 e4f -350- R18 gamintojai, tiekėjai, gamyklos
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti





