
Aprašymas
Programos
- Gamyklos automatizavimas
Savybės
- Pakuotė: hermetiškai uždaryta
- Spektrinis jautrumo diapazonas: (tipas) 400 ... 1100 nm
- Hermetiškai uždaryta metalinė skardinių pakuotė (TO-18), tinkama iki 125 laipsnių
- Bazinis ryšys
- Didelis jautrumas šviesai - Galimas grupėse
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | ams OSRAM |
| Produkto kategorija: | Fototranzistoriai |
| RoHS: | Detalės |
| Produktas: | Fototranzistoriai |
| Pakuotė/dėklas: | TO-18 |
| Montavimo stilius: | Per skylę |
| Didžiausias bangos ilgis: | 830 nm |
| Maksimali įjungta{0}}būsenos kolektoriaus srovė: | 100 mA |
| Kolektoriaus- emiterio įtampa VCEO maks.: | 35 V |
| Kolektoriaus{0}}emiterio gedimo įtampa: | 35 V |
| Kolektoriaus-Spindulio prisotinimo įtampa: | 160 mV |
| Tamsioji srovė: | 50 nA |
| Pakilimo laikas: | 7 mes, 9 mes |
| Rudens laikas: | 7 mes, 9 mes |
| Pd - energijos išsklaidymas: | 200 mW |
| Minimali darbinė temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbinė temperatūra: | + 125 C |
| Serija: | 62 BPY |
| Prekinis ženklas: | ams OSRAM |
| Pusės intensyvumo kampo laipsniai: | 8 laipsniai |
| Aukštis: | 6,2 mm |
| Ilgis: | 5,6 mm |
| Šviesos srovė: | 2,5 mA |
| Pakuotė: | Masinis |
| Produkto tipas: | Fototranzistoriai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 1000 |
| Subkategorija: | Optiniai detektoriai ir jutikliai |
| Prekės pavadinimas: | Metalo skardinė |
| Tipas: | Chip |
| Bangos ilgis: | 830 nm |
| Plotis: | 5,6 mm |
| Dalies # slapyvardžiai: | Q62702P5198 |
| Vieneto svoris: | 332 mg |
Populiarus Žymos: bpy 62-3/4, Kinija bpy 62-3/4 gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







