
Gw q9lr35.pm - l8m8-xx512-1
Φv=160 ... 260 lm, 1800 k (jei=180 ma)
Aprašymas
„Osconiq® S 5050 GW Q9LR35.Pm“ Naujausia QFN CAST 5050 LED versija prideda savo įspūdingą 5050 liniją - aukšto efektyvumo efektyvumo padidėjimą kartu su DLC premium Lifetime. Šis „Osconiq S 5050“ „LeadFrame“ paketas padidina savo tvirtumo stabilumą į kitą lygį, turintį aukštesnę apsaugą korozijai, kuri dar labiau padidina profesionalų lauko apšvietimo tinkamumą.
Paraiškos
- vidaus apšvietimas
- lauko ir pramoninis apšvietimas
Savybės
- paketas: baltas SMT paketas, spalvota difuzinė dervos
- tip. Radiacija: 120 laipsnių (Lambertan emitteris)
- Spalvos temperatūra: 1800K - 6500 k
- cri: 70 (min.), R9: -50 (min.)
- ESD: 8 kV ACC. į ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3B klasė)
- šviesus srautas: ty ty . 234 lm @ 4000 k
- šviesos efektyvumas: ty ty . 238 lm/w @ 4000 k
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | AMS OSRAM |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Apšvietimo spalva: | Balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 1800 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 160 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 70 |
| Peržiūra kampas: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 180 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 5.45 V |
| Ilgis: | 5 mm |
| Plotis: | 5 mm |
| Ūgis: | 0,75 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 105 C |
| Objektyvo matmenys: | 4,6 mm x 4,6 mm |
| Objektyvo forma: | Kvadratas |
| Serija: | „OsConiq S5050“ |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Prekės ženklas: | AMS OSRAM |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| 1500 | |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | Osconiq |
| Tipas: | Didelis efektyvumas |
| Dalis # slapyvardžiai: | Q65113A9315 |
Populiarus Žymos: GW Q9LR35.pm - l8m8 - xx512-1, China GW q9lr35.pm-l8m8-xx512-1 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







