
Gw jtlps 1. cm-jmkm-xx 57-1
Baltos šviesos diodai Osram Duris E 2835, GW JTLPS 1. cm
Aprašymas
Produkto aprašymas
„Duris ™ E 2835“ sujungia gerą veiksmingumą ir plačią pluošto kampą į kompaktišką formatą (2 . 8 mm x 3 . 5 mm). Tai yra svarbiausia homogeninių apšvietimo programų programos, kai „Duris ™ E 2835“ niekada nesugeba sužavėti savo veikimo sistemos lygiu.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | AMS OSRAM |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Apšvietimo spalva: | Šilta balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 3000 K |
| Šviesos intensyvumas: | 21.4 CD |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 66 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - CRI: | 90 |
| Peržiūra: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 150 Ma |
| VF - priekinė įtampa: | 2.94 V |
| Galios reitingas: | 440 MW |
| Ilgis: | 3,5 mm |
| Plotis: | 2,8 mm |
| Ūgis: | 0,7 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 85 C |
| Serija: | GW JTLPS 1. cm |
| Pakuotė: | Ritė |
| Prekės ženklas: | AMS OSRAM |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 10000 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | Duris |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
Populiarus Žymos: GW JTLPS 1. cm-jmkm-xx 57-1, China GW JTLPS 1. CM-JMKM-XX 57-1 gamintojai, tiekėjai, tiekėjai, tiekėjai, tiekėjai, tiekėjai, tiekėjai, tiekėjai, tiekėjai
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







