
GW JTLPS1.CM-JMKM-XX56-1
Baltos spalvos šviesos diodai OSRAM DURIS E 2835, GW JTLPS1.CM
Aprašymas
PRODUKTO aprašymas
DURIS™ E 2835 sujungia gerą efektyvumą ir platų spindulio kampą į kompaktišką formatą (2,8 mm x 3,5 mm). Tai labai svarbu vienodam apšvietimui, kai DURIS™ E 2835 niekada nesužavės savo našumu sistemos lygmeniu.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | ams OSRAM |
| Produkto kategorija: | Baltos spalvos šviesos diodai |
| RoHS: | Detalės |
| Apšvietimo spalva: | Šilta Balta |
| Bangos ilgis / spalvos temperatūra: | 3500 K |
| Šviesos intensyvumas: | 21,4 cd |
| Šviesos srautas / spinduliavimo srautas: | 66 lm |
| Spalvų perteikimo indeksas - CRI: | 90 |
| Žiūrėjimo kampas: | 120 laipsnių |
| Jei - Persiųsti srovę: | 150 mA |
| Vf - tiesioginė įtampa: | 2.94 V |
| Galios įvertinimas: | 440 mW |
| Ilgis: | 3,5 mm |
| Plotis: | 2,8 mm |
| Aukštis: | 0,7 mm |
| Minimali darbinė temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbinė temperatūra: | + 85 C |
| Serija: | GW JTLPS1.CM |
| Pakuotė: | Ritė |
| Prekinis ženklas: | ams OSRAM |
| Jautrus drėgmei: | Taip |
| Produkto tipas: | Baltos spalvos šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 10000 |
| Subkategorija: | šviesos diodai |
| Prekės pavadinimas: | DURIS |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
Populiarus Žymos: gw jtlps1.cm-jmkm-xx56-1, Kinija gw jtlps1.cm-jmkm-xx56-1 gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







