
Gw jdsts2.cm - GWH3-A737-1-2
Φv=27.0 ... 33.0 lm, 3000 k (jei=65 ma)
Aprašymas
DURIS® E 5 GW JDSTS2.CM (Gen 2)
Įdiegus naujos kartos - 2 „Duris® E 5“, kuris sujungia didesnį efektyvumą ir didesnį srautą kompaktiškoje pramonėje suderinamo formos koeficiente (5,6 mm x 3,0 mm). Visiškai suderinamas su mūsų „Genery-1“ įrenginiu, kad būtų lengviau pakeisti ir atnaujinti. Puikiai tinkamos įvairioms vienalytėms apšvietimo programoms, tokioms kaip vamzdžiai ir kitos vidaus programos, tokios kaip žemos šviesos ir biuro įdubimo įrenginiai.
Paraiškos
- patalpų apšvietimas
Savybės
- paketas: baltas SMT paketas, spalvota difuzinė silikono dervos
- tip. Radiacija: 120 laipsnių (Lambertan emitteris)
- Spalvos temperatūra: 2700K - 6500 k
- cri: 90 (min.), 92 (tip.), R9: 50 (min.)
- ESD: 5 kV ACC. į ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- šviesus srautas: ty ty . 30 lm @ 4000k
- šviesos efektyvumas: ty ty . 171 lm/w @ 4000k

|
Tipas |
Spalvos temperatūra |
Šviesus srautas 1, jei=65 ma φv |
|
Gw jdsts2.cm - gvh2-a838-1-2 |
2700 K |
25.5 ... 31.5 lm |
|
Gw jdsts2.cm - gvh2-xx58-1-2 |
2700 K |
25.5 ... 31.5 lm |
|
Gw jdsts2.cm - GWH3-A737-1-2 |
3000 K |
27.0 ... 33.0 lm |
|
Gw jdsts2.cm - gwh3-xx57-1-2 |
3000 K |
27.0 ... 33.0 lm |
|
Gw jdsts2.cm - h1h4-a636-1-2 |
3500 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
Gw jdsts2.cm - h1h4-xx56-1-2 |
3500 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
Gw jdsts2.cm - h1h4-a535-1-2 |
4000 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
Gw jdsts2.cm - h1h4-xx55-1-2 |
4000 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
Gw jdsts2.cm - h2h5-a333-1-2 |
5000 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
Gw jdsts2.cm - h2h5-xx53-1-2 |
5000 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
Gw jdsts2.cm - h2h5-a232-1-2 |
5700 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
Gw jdsts2.cm - h2h5-xx52-1-2 |
5700 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
Gw jdsts2.cm - H2H5-A131-1-2 |
6500 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
Gw jdsts2.cm - h2h5-xx51-1-2 |
6500 K |
30.0 ... 36.0 lm |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | AMS OSRAM |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | |
| Paketas / atvejis: | 5630 |
| Apšvietimo spalva: | Šilta balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 3000 K |
| Šviesos intensyvumas: | 9.38 CD |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 27,8 LM |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 90 |
| Peržiūra kampas: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 65 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 2.75 V |
| Galios reitingas: | 180 MW |
| Ilgis: | 5,6 mm |
| Plotis: | 3 mm |
| Ūgis: | 0,6 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 100 C |
| Serija: | GW JDSTS2.CM |
| Pakuotė: | Ritė |
| Prekės ženklas: | AMS OSRAM |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| 10000 | |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | Duris |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
| Dalis # slapyvardžiai: | Q65112A8859 |
Populiarus Žymos: GW JDSTS2.CM - GWH3 - A737-1-2, Kinija GW JDSTS2.CM-GWH3-A737-1-2 Gamintojai, tiekėjai, gamyklos
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







