
Gw pusra2.hw - s6t2-m1-1
Φ<_sub>P=4.80 ... 5.50 μmol/s (jei=700 ma)
Aprašymas
„Osconiq ™ P 3737“ (2W) GW PUSRA2.HW visiškai nauja, patobulinta aukšta - „Power LED“ su mūsų AMS OSRAM naujausia lustų technologija ir naujos kartos optimizuotų objektyvas, užtikrinantis pramonės pirmaujančias našumas, aukštesnis tvirtumas ir ilgas gyvenimo laikas. Turėdama didelį efektyvumo raudonąją raudonąją trimis bangos ilgiu, šeima siūlo penkias spalvas, kad būtų lengviau projektuoti ir didelį lankstumą atsižvelgiant į visus jūsų sodininkystės spektro poreikius.
Paraiškos
- žemės ūkis ir sodininkystė
- Pramogos
- patalpų apšvietimas
- lauko ir pramoninis apšvietimas
Savybės
- paketas: SMD epoksidinis paketas su silikono objektyvu
- ESD: 8 kV ACC. į ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3B klasė)
- tip. Radiacija: 120 laipsnių
- spinduliuotės srautas ( @ 700MA): ty ty . 1168 mw @ 85 laipsnis (m3 bin)
- spinduliuotės efektyvumas ( @ 700MA): ty ty . 59.0% @ 85 laipsnis (m3 bin)
- fotono srautas ( @ 700MA): ty ty . 5.15 μmol/s @ 85 laipsnis (M3 šiukšliadėžė)
- fotono srauto efektyvumas ( @ 700Ma): ty ty . 2.60 μmol/j @ 85 laipsnis (M3 šiukšliadėžė)
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | AMS OSRAM |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Apšvietimo spalva: | Balta |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 1089 MW |
| Peržiūra: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 700 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 2.83 V |
| Galios įvertinimas: | 2 W |
| Ilgis: | 3,7 mm |
| Plotis: | 3,7 mm |
| Ūgis: | 2,37 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 125 C |
| Objektyvo spalva: | Bespalvis |
| Objektyvo matmenys: | 3,7 mm x 1,62 mm |
| Objektyvo forma: | Kupolas |
| Objektyvo skaidrumas: | Aišku |
| Serija: | P3737 |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Prekės ženklas: | AMS OSRAM |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| 3000 | |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | Osconiq |
| Tipas: | Didelės galios LED |
| Dalis # slapyvardžiai: | Q65115A0347 |
Populiarus Žymos: GW pusra2.hw - S6T2 - M1-1, Kinija GW Pusra2.hw-S6T2-M1-1 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







