
Aprašymas
Savybės
„SFT White“ serija yra galingas šviesos šaltinis, skirtas pluošto modeliui kritinio apšvietimo programoms. Plokščias SFT balto šviesos diodo langas sukelia daug mažesnį šviesos paviršių nei kupolo - formos dangtis, įgalinantis mažesnę optiką ir didesnį optinį efektyvumą kryptiniame apšvietimo sistemose.
• Vertikalus lustas, turintis didelį liumeno tankį ir mažą išmetamąjį kampą, idealiai tinka efektyviam optinio pluošto formavimui, kad būtų pasiektas didelis intensyvumas, siauros sijos kampo ir ilgo pluošto atstumas.
• Phosforas - on - lustas su puikiu spalvų vienodumu, palyginti su radiacijos kampais, suteikiant homogeninę spalvą spindulio dėmėse.
• Maksimali disko srovė: 8 a
• Spalvos temperatūra: 5000K, 5700K, 6500 K
• Spalvų perteikimo rodyklė: TYP . 73 (5000K, 5700K), TYP . 70 (6500K)
• Mažas šiluminis pasipriešinimas: 0,7 laipsnio /W
• ANSI - suderinamos chromatiškumo šiukšliadėžės
• Elektros izoliuotas šiluminis kelias
• 8 kV HBM ESD reitingas ANSI/ESDA/JEDEC JS-001
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | „Luminus“ įrenginiai |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | 2020 (5050 metrika) |
| Apšvietimo spalva: | Vėsiai balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 6500 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 640 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 70 |
| Peržiūra kampas: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 1.5 A |
| Vf - priekinė įtampa: | 2.8 V |
| Galios įvertinimas: | 29 W |
| Ilgis: | 5 mm |
| Plotis: | 5 mm |
| Ūgis: | 1,03 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 100 C |
| Objektyvo spalva: | Bespalvis |
| Objektyvo matmenys: | 1,97 mm x 1,97 mm |
| Objektyvo forma: | Kvadratas |
| Objektyvo skaidrumas: | Vanduo skaidrus |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Prekės ženklas: | „Luminus“ įrenginiai |
| Produkto tipas: | LED - didelė galia |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 500 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
Populiarus Žymos: SFT-40-WS65-F2-F9651, Kinija SFT-40-WS65-F2-F9651 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







