
SST - 40-WDS-F50-N4571
Baltos šviesos diodai balta 5700 K 65-CRI, SST-40 serija
Aprašymas
Savybės
• Aukšto ryškumo vėsiai balti šviesos diodai, kurių maksimalus išėjimas viršija 1900 lm @ 6 a, 85 laipsnius.
• Didelis monolito emiterio liumeno tankis, iki 515 lm/mm2 (6500K), idealiai tinkantis maksimaliai padidinti optinį efektyvumą esant aukštam - išėjimui, pluošto modelio kritinio apšvietimo programoms.
• Maksimali disko srovė: 6 a
• Šviesos veiksmingumas: Typ . 183 LM/W @ 700 Ma, 85 laipsnis (6500K)
• Spalvos temperatūra: 5000K, 5700K, 6500K
• Spalvų perteikimo rodyklė: min . 65, ty ty . 70
• Mažas šiluminis pasipriešinimas: 0,8 laipsnio /W
• ANSI - suderinamos chromatiškumo šiukšliadėžės
• Elektros izoliuotas šiluminis kelias
• 8 kV HBM ESD reitingas ANSI/ESDA/JEDEC JS-001
• ROHS ir pasiekite reikalavimus atitinkančius
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | „Luminus“ įrenginiai |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | SMD-2 |
| Apšvietimo spalva: | Vėsiai balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 5700 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 594 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 70 |
| Peržiūra: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 1.5 A |
| Vf - priekinė įtampa: | 2.9 V |
| Galios įvertinimas: | 20 W |
| Ilgis: | 5 mm |
| Plotis: | 5 mm |
| Ūgis: | 3,01 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 100 C |
| Objektyvo spalva: | Bespalvis |
| Objektyvo matmenys: | 4,52 mm |
| Objektyvo forma: | Kupolas |
| Objektyvo skaidrumas: | Vanduo skaidrus |
| Serija: | SFT-40-W |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Prekės ženklas: | „Luminus“ įrenginiai |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 500 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
| Vieneto svoris: | 0,010949 uncijos |
Populiarus Žymos: SST - 40 - WDS-F50-N4571, Kinija SST-40-WDS-F50-N4571 Gamintojai, tiekėjai, gamyklos
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







