
MP-3030-110H-40-95
Baltos šviesos diodai balta 4000 K 95-CRI, MP-3030 serija
Aprašymas
„Luminus“ įrenginiai MP - 3030 Vidurinės galios šviesos diodai yra didelis veiksmingumo šviesos diodai, siūlantys vidutinį - galią 95 CRI (spalvų perteikimo indeksas). Šis aukštesnis CRI klientams suteikia aukštą - kokybės šviesos diodus savo dizainui tiek interjero, tiek išoriniame apšvietimo programose. Didelis veiksmingumas ir mažas šiluminis atsparumas daro šį puikų pasirinkimą skydeliams, apšvietimams ir architektūriniam apšvietimui. Ši būsena - iš - LED lemputės leidžia apšvietimo inžinieriams ir dizaineriams sukurti apšvietimo sprendimus, turinčius maksimalų efektyvumą, ryškumą ir bendrą kokybę.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | „Luminus“ įrenginiai |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | 3030 |
| Apšvietimo spalva: | Neutrali balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 4000 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 24 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 95 |
| Peržiūra kampas: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 65 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 2.8 V |
| Galios įvertinimas: | 182 MW |
| Ilgis: | 3 mm |
| Plotis: | 3 mm |
| Ūgis: | 0,65 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 85 C |
| Objektyvo spalva: | Tonuotas |
| Objektyvo matmenys: | 2,6 mm x 2,6 mm |
| Objektyvo forma: | Kvadratas |
| Objektyvo skaidrumas: | Išsklaidytas |
| Serija: | 110H |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Pakuotė: | Mousereel |
| Prekės ženklas: | „Luminus“ įrenginiai |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 5000 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
| Vieneto svoris: | 0,001605 uncijos |
Populiarus Žymos: MP-3030-110H-40-95, Kinijos MP-3030-110H-40-95 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







