
Aprašymas
„Luminus“ įrenginių pramogų apšvietimas yra LED sprendimai pramogų ir scenos apšvietimo rinkoms. Šios pramogų apšvietimo yra pažangi LED technologija, užtikrinanti didelį šviesų efektyvumą, užtikrinant ryškų ir dinamišką apšvietimo efektą. Išplėstinė LED technologija padidina vizualinę patirtį pramogų parametrų srityje. 4 - „IN-1 RGB LED“ technologija padeda suprojektuoti ar atnaujinti armatūra su aukšto lygio išėjimu ir puikiu patikimumu. Pramogų apšvietimo LED sprendimai yra idealūs sudėtingiems apšvietimo dizainams ir būtini kuriant svaiginančias atmosferas teatruose, koncertų salėse ir renginių vietose.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | „Luminus“ įrenginiai |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | 2020 (5050 metrika) |
| Apšvietimo spalva: | Šilta balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 3000 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 375 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 95 |
| Peržiūra kampas: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 1.5 A |
| Vf - priekinė įtampa: | 2.8 V |
| Galios įvertinimas: | 13 W |
| Ilgis: | 5 mm |
| Plotis: | 5 mm |
| Ūgis: | 1,03 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 100 C |
| Objektyvo spalva: | Bespalvis |
| Objektyvo matmenys: | 1,97 mm x 1,97 mm |
| Objektyvo forma: | Kvadratas |
| Objektyvo skaidrumas: | Vanduo skaidrus |
| Pakuotė: | Ritė |
| Prekės ženklas: | „Luminus“ įrenginiai |
| Produkto tipas: | LED - didelė galia |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 500 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
Populiarus Žymos: SFT - 40 - W30H-F50-D8302, Kinija SFT-40-W30H-F50-D8302 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







