
MP-1616-2103-18-90
Baltos šviesos diodai balta 1800 K 90-CRI, MP-1616 serija
Aprašymas
Savybės:
• Platus žiūrėjimo kampas: 135 laipsniai
• TIKRAI karšta liumeno spalva
• 1,63W Maksimali veiklos įvesties galia
• Kompaktiškas: 1,6 mm x 1,6 mm
• Didelis efektyvumas: iki 143 liumenų vienam vatai
• Plati spalvų pasirinkimas: 1800K-6500K
• 6 V įvestis
• Suderinama su automatine įdėjimo įranga
• Suderinamas su infraraudonųjų spindulių reflavimo litavimo procesu
• ROHS ir pasiekite reikalavimus atitinkančius
Paraiškos
• Pakaitinės lempos
• Skydo apšvietimas
• žemyn lemputės • Cove apšvietimas
• Architektūrinis apšvietimas
• Kanalo apšvietimas
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | „Luminus“ įrenginiai |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | 1616 (4040 metrika) |
| Apšvietimo spalva: | Šilta balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 1800 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 66 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 90 |
| Peržiūra: | 135 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 150 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 6.2 V |
| Galios įvertinimas: | 930 MW |
| Ilgis: | 1,6 mm |
| Plotis: | 1,6 mm |
| Ūgis: | 0,9 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 85 C |
| Objektyvo spalva: | Tonuotas |
| Objektyvo matmenys: | 1,6 mm x 1,6 mm |
| Objektyvo forma: | Kvadratas |
| Objektyvo skaidrumas: | Išsklaidytas |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Pakuotė: | Mousereel |
| Prekės ženklas: | „Luminus“ įrenginiai |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 3000 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
| Vieneto svoris: | 0,002356 uncijos |
Populiarus Žymos: MP-1616-2103-18-90, Kinijos MP-1616-2103-18-90 Gamintojai, tiekėjai, gamyklos
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







