
LXZ1-PM01
Vienos spalvos šviesos diodai „Luxeon Z“ spalvų linija, žalia 520nm - 540 nm
Aprašymas
„Luxeon Z“ spalvų liniją sudaro platus šviesos diodų portfelis, kuris niekada neįgalina liumenų tankio, lankstumo ir dizaino laisvės. Galima įsigyti visą spalvų spektrą nuo 440 nm iki 670 nm, įskaitant kalkes, leidžiančias labai efektyviai maišyti spalvą su patogiu viršaus spalvos spalvų tašku. „Luxeon Z“ spalvų linija idealiai tinka pramogoms ir scenos apšvietimui, vidaus ir lauko architektūriniam apšvietimui, avarinio transporto priemonių apšvietimui, nuotoliniam fosforo programoms ir platų spektrą specializuotų apšvietimo programų.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Lumileds |
| Produktų kategorija: | Vienos spalvos šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Žalia šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | SMD-2 |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 530 nm |
| Apšvietimo spalva: | Žalia |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 118 lm |
| Jei - į priekį srovė: | 500 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 3.27 V |
| Objektyvo spalva: | Bespalvis |
| Objektyvo forma: | Stačiakampis |
| Objektyvo skaidrumas: | Vanduo skaidrus |
| Serija: | „Luxeon Z“ spalva |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Pakuotė: | Mousereel |
| Prekės ženklas: | Lumileds |
| Ūgis: | 0,56 mm |
| LED dydis: | 1,7 mm x 1,3 mm x 0,66 mm |
| Ilgis: | 1,7 mm |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 120 C |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Produkto tipas: | Vienos spalvos šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 2000 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | Luxeon |
| Tipas: | Vienos spalvos šviesos diodai |
| Peržiūra kampas: | 125 laipsnių |
| Plotis: | 1,3 mm |
| Vieneto svoris: | 0,010092 uncijos |
Populiarus Žymos: LXZ1-PM01, Kinija LXZ1-PM01 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







