
L1V1-657T03V500000
Balti šviesos diodai balta 6500 k 70-cri, „Luxeon V“
Aprašymas
„Luxeon V“ yra lustų skalės paketas (CSP), pagrįstas didelės galios skleidėju, skirtas pasiekti maksimalų srautą kompaktiškame 4,0 mm x 4,0 mm pėdsake. „Luxeon V“ siūlo unikalų didelio veiksmingumo, esant didelėms pavaros srovėms, derinys su ypač mažu šiluminio pasipriešinimo ir optimizuoto radiacijos modeliu, kad palaikytų naujos kartos armatūros dizainą. Remdamasis „Lumiled“ raštuoto safyro substrato (PSS) CSP technologijos stipriosiomis pusėmis, „Luxeon V“ siūlo aukščiausią savo klasės srovės galimybes.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Lumileds |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Apšvietimo spalva: | Vėsiai balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 6500 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 580 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 70 |
| Peržiūra: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 1.4 A |
| Vf - priekinė įtampa: | 2.84 V |
| Ilgis: | 4 mm |
| Plotis: | 4 mm |
| Ūgis: | 2,7 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 130 C |
| Objektyvo matmenys: | 3,6 mm |
| Objektyvo forma: | Kupolas |
| Serija: | Luxeon v |
| Pakuotė: | Ritė |
| Prekės ženklas: | Lumileds |
| LED dydis: | 4 mm x 4 mm x 2,7 mm |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 1000 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | Luxeon v |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
| Vieneto svoris: | 0,013785 uncijos |
Populiarus Žymos: L1V1-657T03V500000, Kinija L1V1-657T03V500000 Gamintojai, tiekėjai, gamyklos
Pora:LXZ1-PM01
Kitas:L150-6570500600000
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







