
Aprašymas
„Luxeon“ 3030 2 D yra didelis srautas, karštos spalvos tikslinė vidurinės galios LED . karštos spalvos taikymas užtikrina, kad šviesos diodai užtikrintų, kad LEDS yra spalvotos taikinio taikymo sąlygomis -85 laipsnis . Atsiranda visose ANSI CCT ir užtikrina veiksmingumą ir patikimumą, reikalingą tiek vidaus, tiek lauko apšvietimo rinkose.
Specifikacija
| Produkto atributai | Turto vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Lumileds |
| Produktų kategorija: | Baltas LED |
| ROHS: | Daugiau informacijos |
| produktas: | Balti šviesos diodai |
| Diegimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas/atvejis: | 3030 |
| Apšvietimo spalva: | Vėsiai balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 5000 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 122 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - CRI: | 70 |
| Ekrano kampas: | 116 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 120 Ma |
| VF - priekinė įtampa: | 6 V |
| Galios reitingas: | 720 MW |
| ilgis: | 3 mm |
| plotis: | 3 mm |
| aukšta: | 0,52 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 105 C |
| Objektyvo spalva: | Tonuotas |
| Objektyvo dydis: | 2,6 mm |
| Objektyvo forma: | Apvalus butas |
| Objektyvo skaidrumas: | Išsklaidytas |
| serija: | Luxeon 3030 2 d |
| Paketas: | Ritė |
| Paketas: | Iškirpkite juostą |
| Prekės ženklas: | Lumileds |
| Jautrumas drėgmei: | Taip |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakavimo kiekis: | 5000 |
| Subkategorijos: | Šviesos diodai |
| Prekės ženklas: | Luxeon |
| tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
| Vieneto svoris: | 47,304 mg |
Populiarus Žymos: l 130-5070003000 W21, Kinija l 130-5070003000 W21 gamintojai, tiekėjai, gamykla
Pora:L1C1-2780000000000
Kitas:L1SP-Ryl0002000000
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







