
L1SP-RYL0002000000
Vienos spalvos šviesos diodai Royal Blue 445-455 nm LUXEON SunPlus 20
Aprašymas
„LUXEON SunPlus“ serija yra skirta{0}}sukurta taip, kad būtų lengviau kurti sodininkystės programas. „LUXEON SunPlus“ serija siūlo vienintelius šiandien prieinamus šviesos diodus, kurie yra sujungti ir išbandomi remiantis fotosintetiniu fotonų srautu (PPF). LUXEON SunPlus seriją sudaro du skirtingi paketai: LUXEON SunPlus 20 Line, kuri yra 2,0 mm x 2,0 mm, ir LUXEON SunPlus 35 Line, kurios matmenys yra 3,5 mm x 3,5 mm. „LUXEON SunPlus“ serijoje yra vienos tvarkyklės sprendimų ir kelių{10}}kanalių, spalvų derinamų sprendimų.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Lumileds |
| Produkto kategorija: | Vienos spalvos šviesos diodai |
| Siuntimo apribojimai: |
Mouser šiuo metu neparduoda šio produkto jūsų regione. |
| RoHS: | Detalės |
| Produktas: | Mėlyni šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Pakuotė / dėklas: | SMD-2 |
| Bangos ilgis / spalvos temperatūra: | 455 nm |
| Apšvietimo spalva: | Karališkoji mėlyna |
| Jei - Persiųsti srovę: | 120 mA |
| Vf - tiesioginė įtampa: | 3 V |
| Serija: | SunPlus 20 |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Nukirpkite juostą |
| Pakuotė: | MouseReel |
| Prekinis ženklas: | Lumileds |
| Aukštis: | 0,7 mm |
| LED dydis: | 2 mm x 2 mm |
| Ilgis: | 2,8 mm |
| Maksimali darbinė temperatūra: | + 125 C |
| Minimali darbinė temperatūra: | - 40 C |
| Produkto tipas: | Vienos spalvos šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 1000 |
| Subkategorija: | šviesos diodai |
| Tipas: | Vienos spalvos šviesos diodai |
| Žiūrėjimo kampas: | 130 laipsnių |
| Plotis: | 3,5 mm |
| Vieneto svoris: | 0,074539 uncijos |
Populiarus Žymos: l1sp-ryl0002000000, Kinija l1sp-ryl0002000000 gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







