
LMZ8-SW35
Balti šviesos diodai balta 3500 k 80-cri, „Luxeon MZ“
Aprašymas
„Luxeon MZ“ yra nemandagus daugialypis - štampas, skirtas įgalinti lauko ir pramoninius pritaikymus su visomis „Luxeon M“ savybėmis, įskaitant identišką litavimo pėdsaką, tačiau leidžiant kontroliuoti griežtesnį spindulio valdymą ir didesnį perforatorių dėl mažesnio tariamo šaltinio dydžio. Turėdamas laisvę nuo „Binning“ ir pagrindinio našumo, „Luxeon MZ“ patenka į vieną 3 ar 5 žingsnių „Macadam“ elipsę, centre, centre, kad būtų užtikrintas LED iki LED spalvos konsistencija, užtikrinant didelį efektyvumą ir didelį srauto tankį iš vienodo šaltinio su griežta koreliuojančia spalvų temperatūros valdymu. Aukščiausia šviesos kokybė, liumenų tūris ir realaus pasaulio efektyvumas suteikia galimybę atlikti pagrindinius našumus ir efektyvų sprendimų vystymąsi įvairiuose apšvietimo segmentuose.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Lumileds |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | SMD-2 |
| Apšvietimo spalva: | Neutrali balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 3500 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 730 LM |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 80 |
| Peržiūra: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 700 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 12 V |
| Ilgis: | 4,2 mm |
| Plotis: | 4 mm |
| Ūgis: | 0,74 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 120 C |
| Objektyvo spalva: | Tonuotas |
| Objektyvo forma: | Kvadratas |
| Serija: | „Luxeon MZ“ |
| Pakuotė: | Ritė |
| Prekės ženklas: | Lumileds |
| LED dydis: | 4,2 mx 4 mm x 0,74 mm |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 500 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | Luxeon |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
| Vieneto svoris: | 0,037051 uncijos |
Populiarus Žymos: LMZ8-SW35, Kinija LMZ8-SW35 gamintojai, tiekėjai, gamyklos
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







