
L1HX-5090200000000
Balti šviesos diodai balta 5000 k 90-cri, „Luxeon HL2X“
Aprašymas
„Luxeon HL2X“ yra aukštas - energijos emiteris, skirtas specialiai lauko ir pramoninėms reikmėms, tokioms kaip gatvės šviesos ir aukštų įlankos šviestuvų. Pakuotė yra skirta suteikti puikų išėjimą, efektyvumą, spalvų stabilumą ir ilgaamžiškumą, neatsižvelgiant į taikymą ar aplinką. „Luxeon HL2X“ naudoja pramonės standartą 3535 paketą su 3 juostų pėdsakais. Šis suderinamumas leidžia efektyviai ir paprasčiau konvertuoti į geriau atlikti „Luxeon HL2X“ iš bet kurios kitos panašios platformos.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Lumileds |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| Siuntimo apribojimai: |
Mouseris šiuo metu neparduoda šio produkto jūsų regione. |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | 1414 (3535 metrika) |
| Apšvietimo spalva: | Šilta balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 5000 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 250 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 90 |
| Peržiūra: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 700 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 2.83 V |
| Ilgis: | 3,45 mm |
| Plotis: | 3,45 mm |
| Ūgis: | 2,27 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 85 C |
| Objektyvo spalva: | Bespalvis |
| Objektyvo matmenys: | 3,15 mm |
| Objektyvo forma: | Kupolas |
| Objektyvo skaidrumas: | Vanduo skaidrus |
| Serija: | „Luxeon HL2X“ |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Pakuotė: | Mousereel |
| Prekės ženklas: | Lumileds |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 1000 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
Populiarus Žymos: L1HX-5090200000000, Kinija L1HX-5090200000000 Gamintojai, Tiekėjai, Gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







