
L2C4-3090-L08E1400
Baltos šviesos diodai balta 3000 K 90-CRI, „Luxeon CX Plus“ COB
Aprašymas
„Luxeon CX Plus Cob“ turi šešis produktus, apimančius liumenų paketus nuo 500 iki 7000 liumenų standartiniame pėdsake. Dėl savo pramonės pirmaujančios šiluminės pasipriešinimo ir tvirtos substrato medžiagos „Luxeon CX Plus“ suteikia vėsesnį, efektyvesnį armatūrą. „Luxeon CX Plus COB“ nauda iš esamos ekosistemos, skirtos greitam ir tiesioginiam dizainui -, išlaikant esamą optiką, spaustukus ir dokumentus.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Lumileds |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| Siuntimo apribojimai: |
Mouseris šiuo metu neparduoda šio produkto jūsų regione. |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Baltos burbuolės šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | 7070 (1818 metrika) |
| Apšvietimo spalva: | Šilta balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 3000 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 3188 LM |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 90 |
| Peržiūra: | 115 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 800 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 34.5 V |
| Ilgis: | 17,85 mm |
| Plotis: | 17,85 mm |
| Ūgis: | 1,7 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 105 C |
| Objektyvo spalva: | Tonuotas |
| Objektyvo skaidrumas: | Išsklaidytas |
| Serija: | „Luxeon CX Plus“ burbuolė |
| Pakuotė: | Vamzdis |
| Prekės ženklas: | Lumileds |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 100 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | Luxeon |
| Tipas: | Žemos galios šviesos diodai |
Populiarus Žymos: L2C4-3090-L08E1400, Kinija L2C4-3090-L08E1400 Gamintojai, tiekėjai, gamyklos
Pora:L2C5-30901208F1500
Kitas:L128-3080EA3500001
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







