
L150-3580502400000
Balti šviesos diodai balta 3500 k 80-cri, „Luxeon 5050“
Aprašymas
„Luxeon Sunplus 5050“ yra didelės galios tvirtos šviesos diodai, naudojant pramoninio standarto 5050 paviršiaus tvirtinimo paketą su mažu šviesos paviršiuje (LES). „Luxeon Sunplus 5050“ pateikia viršutinę - įvertintą μmol/J ir PPF (μmol/s) našumą ir ilgą gyvenimą, kai CCT svyruoja nuo 2200 000 iki 6500K, o CRIS - 70, 80 ir 90. Jis siūlo karštą - spalvų taikymą, kad būtų užtikrinta, jog LED yra 85 laipsnių.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Lumileds |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Sodininkystės šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | 2020 (5050 metrika) |
| Apšvietimo spalva: | Šilta balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 3500 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 605 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 80 |
| Peržiūra: | 116 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 160 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 24 V |
| Galios įvertinimas: | 3.8 W |
| Ilgis: | 5 mm |
| Plotis: | 5 mm |
| Ūgis: | 0,7 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 105 C |
| Objektyvo spalva: | Tonuotas |
| Objektyvo matmenys: | 4,56 mm |
| Objektyvo forma: | Apvalus butas |
| Objektyvo skaidrumas: | Išsklaidytas |
| Serija: | „Luxeon Sunplus 5050“ |
| Pakuotė: | Ritė |
| Prekės ženklas: | Lumileds |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 1000 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | Luxeon |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
| Vieneto svoris: | 0,016491 uncijos |
Populiarus Žymos: L150-3580502400000, Kinija L150-3580502400000 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Pora:L150-5770502400000
Kitas:L1T2-2780300000000
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







