
L1T2-5080300000000
Balti šviesos diodai balta 5000 k 80-cri, „Luxeon TX“
Aprašymas
„Luxeon TX“ yra skirtas užtikrinti didelį efektyvumą, turintį didelį srauto tankį, kad būtų galima kontroliuoti griežtą pluošto valdymą kryptiniais ir aukštais liumeno naudojimais. Turėdami laisvę nuo „Binning“ ir pagrindinio našumo, „Luxeon TX“ šviesos diodai yra nurodomi, tikslingi ir išbandomi karštai, esant realiojo pasaulio veikimo temperatūrai, 85 laipsnių, kad būtų užtikrintas -} programos veikimas. „Luxeon TX“ šviesos diodai leidžia optimizuoti sistemą, sumaišant puikų aukšto efektyvumo ir mažų sistemos kainų derinį, o įtempta koreliuota spalvų temperatūra užtikrina nuoseklumą sistemos spalvų taške.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Lumileds |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| Siuntimo apribojimai: |
Mouseris šiuo metu neparduoda šio produkto jūsų regione. |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | 1515 (3737 metrika) |
| Apšvietimo spalva: | Vėsiai balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 5000 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 280 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 80 |
| Peržiūra: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 700 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 2.8 V |
| Ilgis: | 3,7 mm |
| Plotis: | 3,7 mm |
| Ūgis: | 2,018 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 135 C |
| Objektyvo skaidrumas: | Vanduo skaidrus |
| Serija: | „Luxeon TX“ |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Prekės ženklas: | Lumileds |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 1000 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | Luxeon |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
| Vieneto svoris: | 0,010769 uncijos |
Populiarus Žymos: L1T2-5080300000000, Kinija L1T2-5080300000000 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







