
L130-5780HE1400001
Baltos šviesos diodai balta 5700 K 80-CRI, „Luxeon 3014“
Aprašymas
„Luxeon 3014“ kompaktiško paketo dydis yra 3,0 mm x 1,4 mm x 0,70 mm -, idealiai idealus vienodai šviesos išėjimui pasiekti ten, kur yra ribota erdvė, pavyzdžiui, linijinės programos, vamzdžių apšvietimas ir ženklai. „Luxeon 3014“ yra karšta - spalva, nukreipta į 65 laipsnių sankryžos temperatūrą, užtikrinant spalvų konsistenciją ir laikantis ANSI standartų darbo sąlygomis.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Šviestuvai |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | 3014 |
| Apšvietimo spalva: | Vėsiai balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 5700 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 28 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 80 |
| Peržiūra: | 116 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 60 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 3.1 V |
| Galios įvertinimas: | 180 MW |
| Ilgis: | 3 mm |
| Plotis: | 1,4 mm |
| Ūgis: | 0,75 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 105 C |
| Objektyvo spalva: | Tonuotas |
| Objektyvo matmenys: | 2,5 mm x 1,15 mm |
| Objektyvo forma: | Stačiakampis |
| Objektyvo skaidrumas: | Išsklaidytas |
| Serija: | „Luxeon 3014“ |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Prekės ženklas: | Šviestuvai |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 3000 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | Luxeon |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
| Vieneto svoris: | 0,008122 uncijos |
Populiarus Žymos: L130-5780HE1400001, Kinija L130-5780HE1400001 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Pora:L130-5090001400001
Kitas:L150-5080500600000
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







