
L150-5080502400000
Balti šviesos diodai Balta 5000 K 80-CRI, LUXEON 5050
Aprašymas
„Lumileds LUXEON SunPlus 5050 High{1}}Power LED“.
„Lumileds LUXEON SunPlus 5050 High-Power“ šviesos diodai užtikrina didelį skaistį iš vieno, kelių{2}}matų paketo, kad būtų galima ekonomiškai-sudėtingai sukurti vienos optikos ir krypties šviestuvus. LUXEON SunPlus 5050 šviesos dioduose naudojamas pramoninis-standartinis 5050 paviršiaus{8}}montavimo paketas su itin mažu, 4,6 mm šviesą spinduliuojančiu paviršiumi (LES). LUXEON SunPlus 5050 šviesos diodai yra 70CRI, 80CRI ir 90CRI su plačiu spalvų temperatūrų diapazonu. Taikymas karštomis-spalvomis užtikrina, kad šie šviesos diodai atitiktų tikslinę spalvą esant 85 laipsnių taikymo sąlygoms.
LUXEON SunPlus 5050 HE šviesos diodai sukurti taip, kad patenkintų didėjantį saulės energijos ir išjungties{1}}tinklo sprendimų, atsinaujinančios energijos galimybių ir patobulintų tvarumo rodiklių poreikį. 5050 HE šviesos diodai siūlo 181 liumeną vienam vatui ir sumažina BOM išlaidas. 5050 HE užtikrina puikų srauto palaikymą ir spalvų stabilumą aplinkoje, kurioje yra daug sieros, ir suderinama su pėdsaku. LUXEON 5050 HE šviesos diodai idealiai tinka naudoti lauke, pramonėje ir sodininkystėje, kur reikalingas tvirtumas, ilgaamžiškumas ir efektyvumas. 5050 HE šviesos diodai yra 2700–6500 K CCT esant 70CRI ir yra būdingi tiek apšvietimui, tiek sodininkystei su šviesos ir efektyvumo įvertinimais bei PPF (µmol/s) ir PPF/W (µmol/J).
Savybės
- Mažas 4,6 mm LES (šviesą skleidžiantis paviršius) užtikrina gerą optinį dizainą ir puikų įspūdį
- Įgalina didžiausio efektyvumo sistemos dizainą važiuojant maža srove
- Taikymas karštomis-spalvomis užtikrina, kad spalva būtų 85 laipsnių ANSI dėžėje
- Įtraukta į 3 ir 5 žingsnių MacAdam elipsę, užtikrinančią spalvų vienodumą
- Suderinamas su nebrangiomis ir didelio efektyvumo tvarkyklėmis
- 138 laipsnių tipinis bendras įtrauktas kampas
- 116 laipsnių tipinis žiūrėjimo kampas
- ESD jautrumas (ANSI / ESDA / JEDEC JS-001-2012) (2 klasė)
- Priekinė įtampa
- L150-xxxx502400000: nuo 23,5 V iki 26,5 V, įprastai 24,5 V
- L150-xxxx500600000: nuo 5,8 V iki 6,6 V, įprastai 6,1 V
- DC tiesioginė srovė
- L150-xxxx502400000: 240 mA
- L150-xxxx500600000: 800 mA
- 300 mA didžiausia impulsinė į priekį srovė
- 125 laipsnių LED jungties temperatūra (nuolatinė ir impulsinė)
- 105 laipsnių darbinė korpuso temperatūra
- -40 laipsnių iki +105 laipsnių LED laikymo temperatūra
Programos
- Žemutiniai šviestuvai
- Aukšta įlanka
- Žema įlanka
- Lempos
- Lauke
- Prožektoriai

| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Lumileds |
| Produkto kategorija: | Baltos spalvos šviesos diodai |
| RoHS: | Detalės |
| Produktas: | Sodininkystės šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Pakuotė / dėklas: | 2020 m. (5 050 metrika) |
| Apšvietimo spalva: | Šalta Balta |
| Bangos ilgis / spalvos temperatūra: | 5000 K |
| Šviesos srautas / spinduliavimo srautas: | 630 lm |
| Spalvų perteikimo indeksas - CRI: | 80 |
| Žiūrėjimo kampas: | 116 laipsnių |
| Jei - Persiųsti srovę: | 160 mA |
| Vf - tiesioginė įtampa: | 24 V |
| Galios įvertinimas: | 3.8 W |
| Ilgis: | 5 mm |
| Plotis: | 5 mm |
| Aukštis: | 0,7 mm |
| Minimali darbinė temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbinė temperatūra: | + 105 C |
| Objektyvo spalva: | Tamsintas |
| Objektyvo matmenys: | 4,56 mm |
| Objektyvo forma: | Apvalus butas |
| Objektyvo skaidrumas: | Išsklaidyta |
| Serija: | LUXEON SunPlus 5050 |
| Pakuotė: | Ritė |
| Prekinis ženklas: | Lumileds |
| LED dydis: | 5 mm x 5 mm |
| Jautrus drėgmei: | Taip |
| Produkto tipas: | Baltos spalvos šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 1000 |
| Subkategorija: | šviesos diodai |
| Prekės pavadinimas: | LIUKSIENAS |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
| Vieneto svoris: | 0,016491 uncijos |
Populiarus Žymos: l150-5080502400000, Kinija l150-5080502400000 gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







