
XMLDCL-00-0000-00C4AAAB1
Multi - spalvų šviesos diodų RGB, baltas 4000K LED
Aprašymas
„XLAMP® XM“ - L® Gen 2 šviesos diodai yra daugialypiai - spalvų RGBW šviesos diodai, kurie pateikia aukšto liumeno išvesties ir puikių spalvų maišymo derinį mažame 5,0 x 5,0 mm pakuotėje. „XLamp XM“ - l COLOR GEN 2 šviesos diodai pasižymi mažiausiu įmanomu atstumu tarp LED štampo, sukuriant mažą optinį šaltinį, kad būtų galima puikiai valdyti optinį valdymą ir efektyvų spalvų maišymą. Palyginti su pirmosios kartos šviesos diodu, „Gen 2“ pasižymi 75% didesne maksimalia pavaros srove ir reikšmingu šviesos išėjimo ir efektyvumo pagerėjimu, leidžiančiu beveik dvigubai daugiau nei maksimalus šviesos išėjimas. „Gen 2“ taip pat apima naują didelio intensyvumo versiją, kuri dar labiau sumažina optinio šaltinio dydį dar didesniam optinio valdymo lygiui.
„Xlamp XM“ - l COLOC GEN 2 šviesos diodai yra optimizuoti visiems aukštai - našumo RGBW apšvietimo programoms, įskaitant spalvą - keičiant, etapą, architektūrą ir pramogas.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Cree vedė |
| Produktų kategorija: | Multi - spalvų šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | RGBW šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | 2020 (5050 metrika) |
| Apšvietimo spalva: | RGB, neutrali balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 625 nm, 527 nm, 457 nm, 4000 k |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 80 LM, 155 LM, 23 LM, 145 LM |
| Peržiūra: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 350 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 2.1 V, 2.6 V, 2.9 V, 2.9 V |
| Galios įvertinimas: | 21 W |
| Objektyvo spalva: | Bespalvis |
| Objektyvo matmenys: | 5 mm |
| Objektyvo forma: | Kupolas |
| Objektyvo skaidrumas: | Aišku |
| Prekės ženklas: | Cree vedė |
| Ūgis: | 3 mm |
| Ilgis: | 3,5 mm |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 150 C |
| Šviesos diodų skaičius: | 4 LED |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Pakuotė: | Mousereel |
| Produkto tipas: | Multi - spalvų šviesos diodai |
| Serija: | Xm - l Spalva didelis tankis |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 1000 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
| Plotis: | 3,5 mm |
Populiarus Žymos: XMLDCL-00-0000-00C4AAAB1, Kinija XMLDCL-00-0000-00C4AAAB1 Gamintojai, tiekėjai, gamyklos
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







