
CXA1816-0000-000N0HP457F
Baltos šviesos diodai balta 5700 K 80-CRI, XLAMP CXA1816-36V
Aprašymas
„XLAMP® CXA1816“ LED masyvas išplečia „Cree LED“ aukšto srauto, kelių die masyvų šeimą mažesnėje, lengvai naudojama platformoje. Su „Xlamp“ LED apšvietimo ir klasės patikimumu, mažas CXA1816, vienodas skleidžiantis paviršius, įgalina ir kryptinius, ir ne kryptinius apšvietimo programas, įskaitant lempos modifikavimo ir šviestuvų dizainą. „CXA1816“ yra 2-osios, 3, 4 ir 4 pakopų spalvų konsistencijoje. CXA1816, turint 12 mm optinį šaltinį. „CX Family LED“ projektavimo vadovas pateikia pagrindinę informaciją apie reikalavimus, kaip sėkmingai naudoti CXA1816 LED „Luminaire“ dizaine.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Cree vedė |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Baltos burbuolės šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | COB - lustas - on - plokštėje |
| Apšvietimo spalva: | Vėsiai balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 5700 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 1965 m. LM |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 80 |
| Peržiūra: | 115 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 450 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 37 V |
| Galios įvertinimas: | 16.7 W |
| Ilgis: | 17,85 mm |
| Plotis: | 17,85 mm |
| Ūgis: | 1,7 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 85 C |
| Objektyvo spalva: | Tonuotas |
| Objektyvo matmenys: | 12 mm |
| Objektyvo forma: | Apvalus butas |
| Objektyvo skaidrumas: | Aišku |
| Serija: | CXA1816 |
| Pakuotė: | Vamzdis |
| Prekės ženklas: | Cree vedė |
| LED dydis: | 17,85 mm x 17,85 mm x 1,7 mm |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 100 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
Populiarus Žymos: CXA1816-0000-000N0HP457F, Kinija CXA1816-0000-000N0HP457F Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







