
Xd16awt - p0-0000-00000bje2
Baltos šviesos diodai balta 5700 K 70-CRI, XLAMP XD16AW
Aprašymas
„XLAMP® XD16“ šviesos diodai yra pirmieji pramonės kraštutinių tankio šviesos diodai, kurių liumeno tankis yra iki 5,5 karto didesnis nei ankstesnės kartos „Cree LED“. Keramikos pagrindu sukurtas XD16 LED paketas nagrinėja iššūkius, susijusius su šviestuvų gamyba, šilumos dizainu, optiniu dizainu ir patikimumu, patyrusiais konkuruojančiais šviesos diodais.
„XD16“ šviesos diodai yra dviem versijomis: „Standard“ ir „Premium White“. Standartinė versija yra optimizuota sandariai supakuotam kelių šviesos diodų masyvams. „Premium White“ versija atnaujina LED optinį profilį, kuris gerai veikia su antrine optika ir sumažina kryžminį pokalbį tarp šviesos diodų. „XLAMP XD16“ šviesos diodai yra optimizuoti visoms apšvietimo programoms, kurioms reikalingas kraštutinis liumenų tankio lygis, įskaitant kryptingą vidaus kryptį, nešiojamąjį ir antrinę rinkos automobilius.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Cree vedė |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Apšvietimo spalva: | Vėsiai balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 5700 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 148 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 70 |
| Peržiūra: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 2 A |
| Vf - priekinė įtampa: | 2.97 V |
| Galios įvertinimas: | 1 W |
| Ilgis: | 1,6 mm |
| Plotis: | 1,6 mm |
| Ūgis: | 0,7 mm |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 85 C |
| Objektyvo spalva: | Tonuotas |
| Objektyvo matmenys: | 1,6 mm x 1,6 mm |
| Objektyvo forma: | Kvadratas |
| Objektyvo skaidrumas: | Išsklaidytas |
| Serija: | Xd16awt - p |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Pakuotė: | Mousereel |
| Prekės ženklas: | Cree vedė |
| Savybės: | UL pripažinta |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 3000 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
Populiarus Žymos: xd16awt - p0 - 0000-00000BJE2, Kinija XD16AWT-P0-0000-00000BJE2 Gamintojai, tiekėjai, gamyklos
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







